19 Eylül 2018

BAŞKAN TOÇOĞLU KİLİS'E GİTTİ


Belediye başkanlarıyla birlikte Kilis’e giden Başkan Toçoğlu, “Buraya Kilisli, kardeşlerimize yalnız olmadıklarını onlarla beraber olduğumuzun mesajını vermek için buraya geldik” dedi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Genel Başkanlığı’nı yaptığı Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (YERELSEN) tarafından Mehmetçik ve Kilis’e destek vermek için çok sayıda belediye başkanıyla Kilis’e geldi. Dün sabah erken saatlerde Kilis’e gelen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve beraberindeki belediye başkanları ile heyet ilk önce onurlarına Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara tarafından verilen kahvaltıya katıldı.
ZORLUKLARI BİLİYORUZ
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, yaptığı konuşmada, YERELSEN olarak Kilis’e geldiklerini, Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara’ya misafirperverliğinden ötürü teşekkür ettiğini ifade ederek, “Biz bugün buraya 6'sı Büyükşehir 30 ilde 90 kurumun üye olduğu yerel yönetimler sendikası olarak, sendikayı temsilen geldik. Buraya Kilisli, kardeşlerimize yalnız olmadıklarını onlarla beraber olduğumuzun mesajını vermek için buraya geldik. Sizin yaşadığınız zorlukları yakın en biliyor ve takip ediyoruz” dedi.
GÜÇ ŞARTLAR ALTINDA
Yerel yöneticilerin güç şartlar altında hizmet verdiğini dile getiren Başkan Toçoğlu, “Gerçekten çok güç şartlar, altında hizmet veriyorsunuz. Hayatınızı sürdürüyorsunuz. Biz de bu anlamda bir nebze sizin hayatınızı kolaylaştırmak, için size manevi ve maddi olarak, katkı sağlamak için bir çaba içerisinde olacağı. İnşallah temennimiz yanı başımızdaki, bu kanlı savaşın bir an önce sona ermesi, oradaki insanlarımızın da kendi hayatlarıyla normale dönmeleri ve bizim de kendi ülkemizde kendi şehrimizde kendi işimize normal hayatımıza dönülmesidir. Allah'tan temennimiz budur, inşallah umuyoruz ki bu savaşta kısa sürede biter insanlarda çektikleri bu sıkıntıdan kurtulur diyorum” diye konuştu.
HAGİ BAŞKANLAR KATILDI
Ziyarete, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Serdivan Belediye Başkan Yardımcısı Selvet Karaoğlu, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Bolu Belediye Başkan yardımcısı İhsan Ağcan, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ile çok sayıda yetkili katıldı. 
15 Nisan 2018 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI