19 Eylül 2018

SERBES ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI


Sakarya’nın tanınmış eşrafından olan başarılı genç işadamı Ender Serbes, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde AKP’den milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.


Önümüzdeki seçimle Türkiye’nin Başkanlık sistemine geçeceğini belirten Serbes, yeni dönemin ruhuna uygun, halka hizmet için yorulmaksızın koşturacak, terleyecek, üretecek milletvekillerine ihtiyaç olduğunu söyledi. Serbes “Bende bu güç, bu heyecan, büyük bir hizmet aşkı var. Bu sebeple milletvekilliği görevine talibim. Yeni Başkanlık sisteminde Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile çalışmak büyük bir onur olacaktır. Siyaset yoluyla ülkeye ve insanımıza hizmet etmek için sabırsızlanıyorum. Bu heyecanla daha fazla bekleyemedim. Milletvekilliği aday adaylığımı şimdiden ilan ediyorum. ” dedi.


AKP’nin atılım ve hizmet partisi olduğunu ifade eden Serbes, “Partim son 16 yılda Türkiye’ye çok şey verdi. Dışarıdan ve içeriden çeşitli engellemelere rağmen askeri, teknoloji, ulaşım, sağlık, altyapı ve her alanda büyük gelişme sağladı. Türkiye’yi büyüttü ve zenginleştirdi.” diye konuştu.

Serbes, milletvekilliği neden aday olduğunu söyle açıkladı;  “Tabi ki ülkeyi daha ileri götürmek gerekiyor. Daha yapılacak çok iş var. Liderimiz Erdoğan’ın 2023 yılı hedefleri var. Ben de bu hizmet yolunda yeni ekip içinde yer almayı canı-ı gönülden istiyorum. Çünkü yeni bir tarih yazılıyor. Tarihi bir süreç yaşıyoruz. Bu sürecin içinde olmak, hem doğduğum şehre, hem de ülkeme layıkıyla hizmet etmek en büyük arzum. Partimizde tecrübeli ağabeylerimizin yanı sıra genç ama dünyayı tanıyan, yeni yüzlere, metal yorgunluğu yaşamamış taze kana ihtiyaç var. Benim bu manada gücüm, bilgi birikimim ve azmim var. Onun için hizmet etmenin en iyi yolunun da milletvekilliği olduğunu düşünüyorum. ”
21 Nisan 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI