21 Eylül 2018

OFF-ROAD YARIŞLARINA BÜYÜK İLGİ


Türkiye Off-Road Şampiyonası'nın 1. ayak yarışı ikinci gününde devam ediyor. Off-road tutkunları, yarış yapıldığı Korucuk Mahallesine akın etti.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Adapazarı Belediyesinin katkılarıyla, 54 Otomobil Sporları Kulübü tarafından düzenlenen ve Adapazarı ilçesi Korucuk mevkisinde gerçekleştirilen organizasyonun ilk gününde, orman etabı yarışları yapıldı.
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'nin dün startını verdiği yarışa, S1, S2, S3 ve S4 kategorisinde 30 araç katıldı. Sporcuların kıyasıya mücadelesine sahne olan yarışı, seyirciler ilgiyle izledi. 54 Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Bilal Bakan da yarışların orman ve gösteri etaplarından oluştuğunu söyledi. Araçların motor güçlerine göre 4 kategoride yarıştığını aktaran Bakan, şunları kaydetti:"Orman etabı, 8 bin 600 metre uzunluğunda, zorluk dereceleri olan bir etaptır. İkinci günde ise gösteri etabımız var. Gösteride araçların atraksiyonları, havuz geçişleri, İtalyan çukurları, tepeler, zıplamalar gibi etaplarımız var."

 GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI