21 Eylül 2018

SAKARYA BAROSU’NDAN 23 NİSAN MESAJI


Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Av. Elif Erdem Düzgün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yazılı açıklamada bulundu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşku ile kutlanırken Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Av. Elif Erdem Düzgün yaptığı yazılı açıklamada çocuk hakları ihlaline dikkat çekti.
GÜN GEÇTİKÇE
Düzgün,  açıklamasında son yıllarda sıkça ülke gündeminde oldukça fazla yer tutan çocuk istismarı, küçük yaşta evlilikler ve suça sürüklenen çocuk sayısının gün geçtikçe arttığını söyledi. Av. Elif Erdem Düzgün yasal düzenlemelerin çocuk hakları lehine geliştiği, çocuk hak ve ihlallerinin önlendiği yarınlar temennisi ile tüm çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.
DAVET ETTİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi tarafından düzenlenecek olan bir dizi etkinliğin de duyurusunu yapan Av. Elif Erdem Düzgün, 25 Nisan Adapazarı Çamyolu İlkokulunda düzenlenen kutlamaya ve ardından yine aynı gün Baro Hizmet Binası Konferans Salonunda saat 18.00’da yapılacak “Yılın Çocuk Dostu” etkinliğine tüm halkımızın davetli olduğunu bildirdi.




25 Nisan 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu



GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

 



 



Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI