26 Eylül 2018

AHMET ORHAN’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ


İnşaat Mühendisi Ahmet Orhan aday adaylığı başvuru formunu, dün teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Serkan Cerrahoğlu’na teslim etti.

İnşaat Mühendisi Ahmet Orhan aday adaylığı başvuru formunu, kalabalık bir gurup ile birlikte AK Parti İl Başkanlığı’nda, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Serkan Cerrahoğlu’na teslim etti. APEK Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Aya, ASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın yanında kalabalık bir gurup ile birlikte parti merkezine gelen Ahmet Orhan, aday adaylığı başvurusunu yaptı. 


İNSANLARA HİZMET
“Bizler insanın en hayırlısı insanlara hizmet edendir diye öğrendik. Hayatımızı belirleyen bu prensip, siyasetimizi de belirlemektedir” diyen Ahmet Orhan, şunları söyledi; “Sakarya’mız ve ülkemiz için son derece önemli konular karşısında seçimlerimizi yapacağız. Ülke olarak yeni anayasa ve 2023 hedeflerimiz Sakarya’mız içinde yapılan sanayi yatırımları ile birlikte ortaya çıkacak ekonomi, nüfus ve yönetim alanlarındaki büyük değişimleri yöneteceğimiz yeni bir dönem açılıyor önümüzde. İşte bu büyük resmin içerisinde Sakarya da atacağımız adımlar on yıllarımızı etkileyecek büyük sonuçlar doğuracaktır. Önümüzdeki dönemde alacağımız kararlar Yeni Sakarya’ ya giden yolların taşlarını döşeyecektir. Sakarya halkı olarak yürüyeceğimiz yolda milletvekillerimize önemli görevler düşüyor” dedi.


TAKİPCİ VE MERKEZ
Orhan şöyle devam etti, “Gücünü çalışmadan değil uyumdan alan bir siyaseti Sakarya’da hakim kılacağız. Her birimizin doğduğu veya doyduğu Allah’ın bir lütfü olan bu kenti daha ilerlere taşımak yolunda bir ahengi oluşturmak zorundayız. AK Parti Teşkilatı, seçilmişlerimiz, bürokrasimiz ve halkımızın tamamının katıldığı süreçlerle Sakarya’yı geleceğe taşıyacağız. Milletvekilliğimiz bütün bu ahengin takipçisi ve merkezini oluşturacaktır. Bizler hep birlikte Sakarya dediğimizde fırsatların başarıya, tehditlerin imkana dönüşeceğine inanıyoruz.Uyumun hakim olduğu siyaset anlayışımız kamu çıkarının her şeyin önünde olduğu bir gayeyle Sakarya’ nın büyük değişiminin yönetilmesini sağlayacaktır.”
28 Nisan 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI