20 Eylül 2018

TIRSAN’IN TEMELİ ATILDI


Vali İrfan Balkanlıoğlu Tırsan Low-bed Fabrikasının temel atma törenine katıldı. Ziyarette konuşan Vali Balkanlıoğlu, “Günümüzde çok katı bir rekabet var. En kaliteliyi üretip en uygun fiyata vermeniz gerekiyor. Tırsan’ı bunu başardıkları için kutluyorum”

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Tırsan Treyler Adapazarı tesislerini ziyaret ederek yeni low-bed fabrikasının temel atma törenine katıldı. Firma başkanı Çetin Nuhoğlu, Vali Balkanlıoğlu’na üretim tesislerini gezdirdi. 18 milyon Euro’ya mal olacak Tırsan low-bed fabrikasının Avrupa’nın en büyüğü olacak şekilde tasarlandığını beyan eden Başkan Nuhoğlu, yılda tek vardiyada bin 250, çift vardiyada ise 2 bin 500 adet low-bed üretileceğini, bunun için de ek 300 kişi istihdam edileceğini söyledi.
İŞÇİLERE KATKI SAĞLIYOR
Ziyarette konuşan Vali Balkanlıoğlu, bu fabrikaların işçilere büyük katkı sağladığını belirterek, şunları söyledi: Medar-ı iftiharımız olan bu gibi fabrikalarımız Sakaryamız ile Türkiyemiz için değer üretip bizlere kaynak yaratıyor ve işçilerimizin alın terine de katma değer sağlıyor. Günümüzde çok katı bir rekabet var. En kaliteliyi üretip en uygun fiyata vermeniz gerekiyor, işte Tırsan’ın yöneticileri, Tırsan ailesindeki işçilerimiz, mühendislerimiz, araştırma laboratuvarındaki arkadaşlarımız bunu başardıkları için kendilerini tebrik ediyorum.VATANDAŞI DİNLİYORUZ
Bürokratlar olarak halkın arasına da giriyoruz, köyleri ziyaret ediyoruz, mahallelere gidip Vatandaşlarımızın istek, dilek ve şikâyetini dinliyoruz. Bulunduğumuz bölgede Türkiye güçlenmiş ve dünyanın en gelişmiş ülkelerine kafa tutabiliyorsa, bunu güçlü, kararlı, deneyimli, atılımcı iş adamlarımız sayesinde yapabiliyor. Eğer biz kendi silahımızı kendimiz üretmeseydik, onları üretecek finansman devlet kasasında bulunmasaydı bugün çok büyük bir sıkıntıdaydık. Hiçbir şeyimiz havalanmaz, hiçbir aracımız gidemezdi.
MAL VE HİZMET ÜRETİMİ
Özellikle her türlü mal ve hizmet üretiminde transport ve nakliye en önemli şeylerden birisidir. Bugün burada temelini atacağımız fabrikamızın gördüğünüz çelik konstrüksiyonları, demirleri ve platformu bile buraya bir yerlerden geldi. Belki Tırsan’ın ürettiği çekicilerin arkasındaki aparatlarla da gelmiş olabilir. Dolayısıyla ne üretirsek üretelim, illa ki onu nakletmemiz lazım. Bugün Sakaryamızda birçok teknoloji ve yeni fikirlerin toplandığı, dünyanın en modern yatırım ve üretim tesislerinden birisiyle karşı karşıyayız. Sakarya’nın Valisi olarak elbette biz de onur ve gurur duyuyoruz, kardeşimiz de bizi davet ettiği zaman seve seve geldik.
30 Nisan 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI