26 Eylül 2018

MEHMETÇİK'TEN SERDİVAN'A TEŞEKKÜR


Serdivan Belediyesi’nin Mayıs ayı olağan meclis toplantısı Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başkanlığında gerçekleştirildi.

Serdivan Belediye Meclisi’nin Mart ayı olağan toplantısında alınan karar doğrultusunda, huzur hakları, Zeytin Dalı harekâtına destek amacıyla Mehmetçiklerimize bağışlanmıştı. Mayıs ayı olağan toplantısında, huzur haklarını bağışlamalarından ötürü Mehmetçik Vakfı’ndan gelen teşekkür metni meclis üyeleri ile paylaşıldı.
YARDIMLAŞMA DUYGUSU
Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Emekli Tümgeneral Yaşar Bal imzalı mektupta;                
“Gücünü Yüce Türk Milletimizin üstün insanlık ve yardımlaşma duygusundan alan Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfına meclis üyeleriniz adına yaptığınız bağışınızla önemli katkıda bulundunuz.  Bu yüce davranışınız dolayısıyla Mehmetçiklerimiz adına şükranlarımı ve saygılarımı sunarım.” denildi. Toplam 12 maddenin görüşüldüğü mecliste, 2017 Mali Yılı Kesin Hesabı görüşülmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Komisyonun değerlendirmesinin ardından, Serdivan Belediye Meclisi 08 Mayıs 2018 tarihinde, 2017 Mali Yılı Kesin Hesabı görüşmek üzere tekrar bir araya gelecek.
4 Mayıs 2018 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI