26 Eylül 2018

TATANGALAR’DAN GÜRSES’E İSTİFA ÇAĞRISI


Sakaryaspor’da yaşanılan yönetim krizinde 5 isim istifa etmişti. Tatangalar, Başkan İsmail Gürses’i sert dille eleştirerek istifaya davet etti. Kamuoyu İsmail Gürses’ten açıklama bekliyor.

Tatangalar yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Sakaryasporlular;

Bandırma gibi zorlu bir virajı aşmanın mutluluğunu malesef 24 saat yaşayamamaktayız!

Sezon başından beri kriz yönetemeyen Sakaryaspor yönetim kurulu başkanı Sayın İsmail Gürses bizlere ve bu şehire derhal açıklama yapmalıdır.

Şehrin kenetlendiği Bandırma karşılaşması öncesi yönetim kurulundan istifasını veren iki yöneticinin, Bandırma maçının kazanılmasından sonra istifalarının kabul edilmediğinin internet haber sitelerince duyurulması çok büyük bir kaos ortamı yaratmıştır.

Yönetim kurulu başkanı İsmail Gürses’e,tribün liderlerimiz tarafından ulaşıldığında “benim bilgim yok” cevabını vermiştir.Sakaryaspor klübü başkanının haberi olmadan nasıl böyle bir karar alınır, nasıl böyle bir açıklama yapılır! Durumun vahimiyetini, o makamın nasıl ayaklar altına alındığı siz değerli kamuoyunun taktirine bırakıyoruz!

Kendisinden talebimiz ; Bu açıklama bilgisi dahilinde yapılmadığını yazılı olarak Sakaryaspor internet sitesinden kamuoyuyla ve bizlerle paylaşmasıdır.Aksi halde bu durumda başkanlık koltuğunda kaos ortamını yönetemediği, hakkaniyetle görevini yerine getiremediği anlamış bulunmaktayız.

Bu nedenle İsmail Gürses’i İSTİFA’ya davet ediyoruz.

Futbolcularımızla birlikte şampiyonluğa inanan siz değerli büyük Sakaryaspor taraftarının bu ortamda ne kadar başarılı olabileceğini dosta düşmana göstereceğiz...

İNANANLAR ASLA KAYBETMEZ!”

 

 
16 Mayıs 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 16 Mayıs 2018 , Çarşamba

Üzgün Ümitsiz

Geçen sezondaki şampiyonluğa rağmen İsmail Gürses'in başkanlık döneminde çok sayıda ekonomik, sportif, idari başarısızlığa ve beceriksizliğe şahit olduk. Sakaryasporun başında daha iyi bir başkan ve dayanışma içinde bir yönetim kurulu görmek isterim. Bütün bunlara rağmen, önümüzdeki şu son maçlar da oynanıp bitinceye kadar yönetim kurulunda eksilmeler, değişiklikler olmamasında fayda görüyorum. Yönetim Kurulunun maçlar bittikten sonra kongrede değişmesi camiamız için daha iyi olur sanıyorum.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI