24 Eylül 2018

ÖNCE YENİ OKUL SONRA YIKIM


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ile bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, ilçede bulunan Ali Dilmen İlk ve Ortaokulları için karar aldılar.

 İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten ile birlikte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'e iade-i ziyarette bulundu. İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Özten ile Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret ederek görüşmelerde bulundu. Yapılan ziyarette Erenler’deki okullar ele alındı. Gerçekleşen ziyarette ağırlıklı olarak, Erenler’ de bulunan Ali Dilmen İlk ve Ortaokullarının yenilenmesi hakkında görüşmeler yapılarak istişarede bulunuldu. 
YENİ OKUL FİKRİ
Ali Dilmen İlk ve Ortaokullarında yıkımı yapılmadan yeni okul yapılması hususunda fikir birliğine varıldı. Söz konusu okullarla ilgili gerekli çalışmaları en kısa zamanda hayata geçireceklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, Erenler ilçesi ve ildeki okulların fiziki durumlarına büyük önem gösterdiklerini vurgulayarak Erenler Belediyesi’nin eğitime yapmış olduğu katkılardan dolayı Başkan Cavit Öztürk’e teşekkür etti.
İSTİŞARE SONUCU KARAR
Başkan Öztürk ise “Ülkemize yeni değerler yetiştirilmesi için özellikle eğitim alanında gereken her türlü desteği veriyoruz. Öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitimlerine devam edebilmeleri, en iyi şartlarda bilgiye ulaşabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz İlçemizdeki Ali Dilmen İlk ve Ortaokulunun fiziki yapısı ve yenilenmesi ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş Hanım ile yaptığımız istişare sonucu okulda yıkım yapılmadan yeni okul yapılması hususunda karar aldık” dedi.
18 Mayıs 2018 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI