25 Eylül 2018

KAMU-SEN TEMSİCİSİ DÜZLÜ OLDU


Kamu Sen Genel Merkezinin kararıyla il temsilciliği görevi Rahim Varol’dan alınarak Türk Eğitim Şube Başkanı Mehmet Düzlü'ye verildi

Kamu Sen Genel Merkezinin kararıyla il temsilciliği görevi Rahim Varol’dan alınarak Türk Eğitim Şube Başkanı Mehmet Düzlü'ye verildi.  Yapılan görev değişikliğinin ardından durumu sosyal medyadan duyuran Rahim Varol, Düzlü'ye başarılar diledi.

İşte Varol’un sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: Sendikacılık hakkı tutup kaldırmak adaletli paylaşıma destek olmaktır. Birilerinin gönlü olsun diye dümen suyuna girmek en başta emeğe ve memura hakarettir. Memurun güvendiği dağlara kar yağdırmak hiç değildir. Küçük olsun benim olsun ben ne dersem o olur diyenler bulundukları kuruluşların mezarlıkları ile dolu kimsenin emeği kimsenin üzerinde değildir. Bu güne kadar her işimi en iyi şekilde yapmak için mücadele ettim. Hiç yılmadım, koltuğumda oturduğum sürece mücadelem devam edecek. Hemde hiç yılmadan. Kimse zannetmesin ki kurtuluş var her alanda mücadelem olacak. Boş durmak yok yanlışlara susmak yok. Değerli arkadaşlar Türk Büro Sen Sakarya Şube Başkanlığı yanı sıra 10 yıldan bu yana Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği görevini de yürütüyordum. Türkiye Kamu Sen genel merkezinin yönetim kurulu kararı ile Sakarya İl Temsilciliği görevi Türk Eğitim Sen Şube Başkanımız sayın Mehmet Düzlü’ye verilmiştir. Sayın Düzlü’ye bu görevinde başarılar dilerim.

 
22 Mayıs 2018 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 23 Mayıs 2018 , Çarşamba

Adnan

Nedense sendikamızda birileri suyu bulandırıyor. Ama bilsinler ki bulanık suda canlı pek durmaz. Sendika işine burnunu sokan siyasetçilere şunu hatırlatmak isterim, üyeler bazı şeylerin farkında. Siyasi yaptırımlarını sendika üzerinden çeksinler. Siyasetçi siyasetçilik yapsın, bıraksınlar sendikacı da sendikacılığını yapsın. Yoksa bulanık suda canlılar durmayacak gibi görünüyor.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI