17 Ağustos 2018

EYÜP YILDIRIM: DİP DALGA GELİYOR


Saadet Partisi Milletvekili adayları çalışmalarını sürdürüyor.

Milletvekili adayları Eyüp Yıldırım ile Ali Seyyar, Hak-iş Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve yönetimini ziyaret ettiler. Türkiye genelinde yapılan anketlerde kendilerini umutlandıran sonuçlar gelmeye devam ettiğini ifade eden Yıldırım, “Buna rağmen anket şirketleri önceden soru sordukları her 3 kişinin 2’sinden cevap aldıklarını, ama bugün her 100 kişinin ancak 10’nunun cevap verdiğini belirtiyorlar. Alttan alta ciddi bir hareket söz konusu. Sandıktan çok ciddi bir tepki oyu çıkacağa benziyor. Büyük bir dip dalga geliyor. Tıpkı Fenerbahçe kongresinde olduğu gibi. Değişim Türkiye genelinde de olacak” dedi.
FARKLI FİKİRLER
Türkiye’deki siyasi üslubu ve insanların siyasi konularda birbirlerine karşı kullandıkları sözleri ve tavırları asla tasvip etmediklerini ifade eden Yıldırım, “Bu kısır çekişmeye neden oluyor. Bu üslup nedeniyle kutuplaşma oluyor. Siyasi partiler olarak bizler hısız değiliz. Sadece rakibiz. Ülkeyi daha iyi yönetebileceğimizi iddia ediyoruz. Vatandaşa iyi hitap edersek memlekete huzur ve barış gelir. Eğer siyasette de ilerlemek istiyorsak, farklı fikirlerin gündeme getirilmesine imkan tanımamız lazım” dedi. Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Ayşe Güçlü ve partili hanımlar da seçim çalışmalarını büyük bir hızla devam ediyorlar. Esnaf ziyaretlerinde bulunan hanımlar, ellerindeki broşürlerle birlikte Saadet iktidarında yapacakları çalışmaları anlatarak vatandaştan ‘değişim’ için destek istiyorlar.
6 Haziran 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI