'ERENLER BÜYÜK BİR AİLEDİR'10 Haziran 2018, Pazar

Erenler Belediyesi’nin Sakaryapark Nehir Sefası Tesislerinde düzenlediği iftar yemeğinde muhtarlar, bürokratlar ve sivil toplum örgütü temsilcileri bir araya geldi. Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün ev sahipliği yaptığı iftara Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler Müftüsü Harun Bayraktutar İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten, Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman ve kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.
GELENEKSEL İFTAR
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk yaptığı konuşmada, “Mübarek Ramazan ayının feyiz ve bereketini yaşadığımız bu günlerde Erenler’ de görev yapan kurum ve kuruluşların yöneticileri ile geleneksel hale getirdiğimiz bir iftar programında daha birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Erenler ailesi olarak büyük bir aileyiz. Allah birlik ve beraberliğimizi hiçbir zaman bozmasın. Mübarek Ramazan ayının ülkemize ve İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İftar yemeğimize teşrif eden tüm arkadaşlarıma katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
ORUÇLARI KABUL ETSİN
İlçe Kaymakamı Salih Karabulut ise konuşmasında, “Çok değerli Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’e bizi böyle güzel bir sofrada bir araya getirdiği için şükranlarımı sunuyorum. Allah Ramazan boyunca tuttuğumuz oruçları ettiğimiz duaları kabul eylesin. Tekrar aynı sofralarda bir araya gelerek oruçlarımızı birlikte açmayı nasip etsin Şimdiden Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

Bu haber toplam 6310 defa okundu.