23 Eylül 2018

OLGUNLAR SAHAYA İNİYOR


Gazi Metal 30.Olgunlar Futbol Turnuvası yarın akşam 20.30’da görkemli açılışla start alacak. 52 takımın boy göstereceği turnuvanın açılışı iki maçla start alacak.

Gazi Metal 30.Olgunlar Futbol Turnuvası heyecanı yarın yapılacak açılışla start alacak. 3 kategoride toplam 52 takımın katılımıyla, gerçekleştirilecek turnuva yine nefesleri kesecek. Sakarya’nın Mini Dünya Kupası olarak bilinen futbol şöleninde kura çekimi önceki akşam yapıldı.  Genç Olgunlar Kategorisinde 34-41 yaş, Olgunlar Kategorisi 42-48 yaş, Tecrübeli Olgunlar Kategorisi 49 yaş ve üstü sporcular mücadele edecek.

Turnuvanın açılışı ise büyük görkeme sahne olacak. 20.30’da halk oyunları gösterisiyle başlayacak turnuvanın açılışında saat 21.00’de Şöhretler Müsabakası oynanacak.  (Hakan Ünsal, Tuncay Şanlı, İbrahima Yattara, Nihat Kahveci, Serdar Kulbilge, Hasan Kabze, Emre Aşık, Hamit Altıntop, Mert Korkmaz, Ahmet Dursun, Veysel Beşik, Mahmut Hanefi Erdoğdu, Murat Hacıoğlu, Anıl Abanoz, Semavi Uzun, Abdurrahman Dereli ve Mehmet Akyüz gibi ünlü isimler, gösteri maçında forma giyeceklerdir. Maçta ekiplerin başında Coşkun Demirbakan ile Erol Kolcu bulunacaktır) Turnuvanın ilk akşam maçlarında ise saat 22.00’de  Ertaş Harita-ENMA İnşaat ile saat 23.00’de Orta Nakliyat Sapakspor-Tayyip Kaba İnşaat&Er Yapı kozlarını paylaşacak.   Şenol ÇİVİCİK

GENÇ OLGUNLAR

A GRUBU

1-Ada Lider

2-BAİ Yapı

3-Barres Lazer

4-Çiftçi Kardeşler

5-İzrek Automotive Labels

6-Şeker Mahallesi Kılıç Kıraathanesi

7-Kuyudibi Savaşspor Taş Grup

8-SAFAMDER

9-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat

B GRUBU

1-Adapazarı Tuğra OSGB&Büztaş Beton 

2-Değirmencik Yağmur Halı Yıkama

3-EST Ada Çapa Eşarpları

4-Hendekspor

5-Sakarya Otomotiv

6-Sakarya Spor Adamları Derneği

7-Uluss İnşaat

8-UMPA Gıda

C GRUBU

1-Akçamlar Oto

2-Akın Koç Un Fabrikası

3-Ertaş Gayrimenkul

4-Ferkas Mühendislik

5-Masal İnşaat

6-Mavi Yapı

7-Türk Yapı&Kaya Ahşap

8-Uzman Kimya

D GRUBU

1-Bies Cafe Serdivan

2-ENMA İnşaat

3-Eriş Yem FK

4-Ertaş Harita

5-Hendek M.T.A.L.

6-Samsung Tele Market

7-Teknik Damter

8-Topçuoğlu Koltuk

---       

OLGUNLAR KATEGORİSİ

1-Akyazı Samastı İnşaat

2-Beyaz Köşk

3-ÇİMPA Gıda

4-Deniz Fren Bosna Pırıldar Market

5-Derman Süt Ürünleri

6-Gündoğdu Elektrik&Ogün Bağlantı

7-Orta Nakliyat Sapakspor

8-Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü

9-Selçuk Borinli Mobilya

10-Tayyip Kaba İnşaat&Er Yapı

11-Umut Oto

---

TECRÜBELİ OLGUNLAR

1-Beş Kardeşler Mobilya

2-Hamarat Kuyumculuk

3-Kurtuluş Gayrimenkul

4-Marmara İnan İzolasyon

5-Remax Hür 

6-TOYOTA

7-Yaymak Makine

NOT: Turnuvaya katılım ücretini ödemiş ancak ismini ve hangi kategoride yer alacağını belirtmemiş olan bir takım daha gruplara dahil edilecektir.

 




19 Haziran 2018 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

 



 



Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI