24 Eylül 2018

'HALK DEĞİŞİM İÇİN SANDIĞA GİDECEK'


SP Milletvekili Adayı Eyüp Yıldırım, bugüne kadar yapılan seçimlerde seçmenin ‘kimin iktidara gelmemesi’ yönünde tercihte bulunduğunu belirterek, “Ama bu sefer insanlarımız değişim için sandığa gidecek” diye konuştu.

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adaylarının seçim çalışmaları devam ediyor. Milletvekili Adayları, Eyüp Yıldırım ve Ali Gürler, Zirai Aletler Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ettiler. Yıldırım ve Gürler, Ağrılılar Derneği üyeleri ile de bir araya geldiler. Milletvekili Adayları Ali Seyyar ile Furkan Cebeci de Serdivan’da esnaf ziyaretlerinde bulundular.
DEĞİŞİM İSTİYORLAR
Seçim programları sırasında karşılaştıkları gençlerle özel olarak ilgilenen Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, bu seçimin kaderini gençlerin belirleyeceğini söyledi. Yıldırım, “Gençlerimiz mutlu değil. En önemlisi de umutlu değiller. Dolayısıyla değişim gerektiğine çok fazla inanıyorlar. Değişim sırasında da ülke yönetiminde, Sakarya’nın sorunlarının takibinde en güvendikleri siyasetçilere bunu emanet edeceklerini söylüyorlar. Saadet Partisi’ne güveniyorlar. İnanıyorlar” diye konuştu.
SEÇİM KONUSU
Türkiye’de bundan önce yapılan seçimlerde ‘kimin iktidara gelmemesi’ yönünde seçmenin yönlendirildiğini ve sandıkta bu yönde tercihlerde bulunulduğunu belirten Yıldırım, “Ben iktidara gelmezsem, bakın filanca parti gelir. O zaman da şöyle olur, böyle olur’ gibi algı oyunlarıyla, sandıkta hangi partinin seçilmemesi yönünde algı oyunları ve manipülasyonlarla insanlarımızın tercihleri yönlendirilmek istendi. ‘Başka alternatif yok’ dedirtildi. Bu sefer seçimin konusu değişti. Artık insanlarımız ‘Ülkemizi, Sakarya’mızı kim yönetsin’ diye sandığa gidecek” dedi.
ALGI OYUNLARI
Sakarya’yı karış karış dolaştıklarını ifade eden Yıldırım, gittikleri her yerde ciddi mağduriyetlerle karşılaştıklarını belirterek, “Bir şehir bu kadar mı yalnız bırakılır! Bu kadar mı sorunlar göz ardı edilir! Bu kadar mı duymazdan gelinir! Bu süre içinde gördüklerimden dolayı üzüntüm kat kat arttı. Sakarya, bunu hak etmiyor. ‘Vatan elden gidiyor, dış güçler oyun oynuyor,’ sözleri ile insanlarımızın oyları sömürülüyor. Sonra 24 Haziran akşamı sofraya oturduğunuzda bölüşecek ekmek bulamıyoruz. Dış güçlerin oyunları ile vatanımızın bölünmesine, tüm cihan bir araya gelse gücü yetmez. Tüm Sakaryalıların, elini vicdanına koyarak, bu yalnız bırakılmışlığa, Saadet Partisi’ne oyunu vererek, sandıkta cevap vereceğini görüyoruz.” eklinde konuştu.
23 Haziran 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI