23 Eylül 2018

İLİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEK


MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Cumhur İttifakı'na verilen desteğe ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çıkan rekor oy için Sakarya'ya teşekkür ederken, milletvekili Levent Bülbül’ün en iyi şekilde ilimizi temsil edeceğini söyledi.

Seçim sonuçlarını değerlendiren Akar, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Cumhur İttifakı ile girdiğimiz bu seçimlerde ittifakımızın adayı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk turda ve beklenen oy oranıyla seçilmiş olmasından ziyadesiyle memnunuz. Anket şirketlerince sözde kamuoyu araştırmalarında seçimin ilk turda bitmeyeceği öngörülüyordu. Aynı çevrelerce Milliyetçi Hareket Partisi'nin de barajı geçemeyeceği ve oy oranının yüzde 5-6 seviyelerinde kalacağı söylendi. Ancak milletimizin teveccühü ile gerçekleşen sonuçlarla Cumhurbaşkanımız ilk turda seçildi ve Milliyetçi Hareket Partisi de, söylenenlerin aksine baraj sorunu olmadığını, bizzat milletin teveccühü ile bir kez daha göstermiş oldu" dedi.
ÖNÜMÜZ AÇILDI
Akar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye'nin önünün açıldığını ifade ederek, "Türk devleti ve Türk milleti için geleceğe dair ciddi atılımların olmasını, milli devlet yapısının korunacak şekilde düzenli, istikrarlı ve güçlü bir hükümet biçiminin işlerlik kazanacak olmasını da memnuniyetle karşılıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi şüphesiz bu süreçte de belirleyici ve paydaş olacaktır" şeklinde konuştu.  MHP İl Başkanı Akar şöyle devam etti:  “Milletimizin kararı ile eski il başkanımız olan sayın Muhammed Levent Bülbül'ü Sakarya'dan Milletvekili olarak Ankara'ya yolladık. Hayırlısı ile 5 yıllık görev sürecinde, İnşallah Sakarya'ya milletvekilliğinin nasıl yapıldığını, Sakarya'nın milletvekilinin nasıl olacağını gösterecek ve Sakarya'nın sesi olacaktır. Çünkü kendisi Sakarya'nın sorunlarına vakıf ve çok ciddi hukuki donanıma sahip, iyi bir siyasetçi ve iyi bir hukukçudur” dedi
28 Haziran 2018 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI