23 Eylül 2018

SKM BAŞKANI YAVUZ, TOPLANTI ÜSTÜNE TOPLANTI YAPTI: 24 HAZİRAN MASADA


Seçim sonuçlarının tartışıldığı toplantıda konuşan AKP İl Başkanı Kılıç, 24 Haziran’da ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirterek, genel olarak başarılı olduklarını söyledi

YÖNETİM KURULU
AKP’de 24 Haziran seçim değerlendirmeleri sürüyor. AKP SKM Başkanı ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, önceki akşam İl Başkanı Fevzi Kılıç başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına katıldı. Toplantıda seçim sonuçları masaya yatırıldı. Başkan Kılıç, 24 Haziran’da teşkilat olarak birlik içerisinde çalıştıklarını söyledi.
GAYRET GÖSTERDİK
Başkan Kılıç, “Belediyelerimiz, teşkilatlarımız, yol arkadaşlarımız ve vatandaşlarımızla elimizden gelen gayreti gösterdik. Öncelikle desteklerinden ve gayretlerinden dolayı herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Biz AK Parti’de siyaset yapıyoruz. İlkelerimize bağlı kalarak hareket etmeye devam edecek, sorumluluklarımızı yerine getireceğiz” diye konuştu.
VEKİLLERLE BULUŞMA
AKP’de seçim değerlendirmesi dün de devam etti. SKM Başkanı Yavuz, milletvekilleri ve il yöneticileri Ormanpark’ta yaptıkları toplantıda sonuçları değerlendirdi. Başkan Kılıç 24 Haziran’da genel olarak başarılı olduklarını vurgulayarak, yerel seçimlerde başarılarını arttıracaklarını söyledi. Partide dün belediye başkanlarıyla da bir toplantı gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP SKM Başkanı ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz’la birlikte 24 Haziran seçimlerinin ardından gerçekleşen ilk yönetim kurulu toplantısına katıldı. AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda milletvekili adayı Ekrem Yüce de yer aldı. Yüce, “AK Parti’de siyaset yapmanın, bu davanın içerisinde yer almanın makamla ilgili bir yanı yoktur. Hepimiz hangi görevde olursak olalım tek derdimiz, önceliğimiz bu davaya hizmet olacaktır. Seçim sürecinde bizlerle birlikte olan teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi.
İLKELER VURGUSU
AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç ise yaptığı açıklamada, “24 Haziran seçim sürecinde Sakarya teşkilatı olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar gerçekleştirdik. Belediyelerimiz, teşkilatlarımız, yol arkadaşlarımız ve vatandaşlarımızla elimizden gelen gayreti gösterdik. Öncelikle desteklerinden ve gayretlerinden dolayı herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler AK Parti’de siyaset yapıyoruz. İlkelerimize bağlı kalarak hareket etmeye devam edecek, sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getireceğiz” diye konuştu.
11 MİLYON FAZLA OY
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da 24 Haziran seçimleri öncesinde özveriyle çalışan teşkülat üyelerine teşekkür ederek, “Seçim sürecinde fedakârca çalışan İl ve ilçe teşkilatlarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza çok şey borçluyuz. Sakaya’mız Sayın Cumhurbaşkanımıza yüzde 70’in üzerinde bir oy ile destek gösterdi. Şimdi birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürecek, he zaman ve her şartta kardeşlik hukukuna bağlı kalarak davamıza hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı. AKP SKM Başkanı ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz ise, “24 Haziran’da ülke olarak zor bir seçimi geride bıraktık. Cumhurbaşkanımız 26 milyonun üzerinde oy ile tüm oyların yüzde 52’sini elde etti. En yakın rakibimizin 11 milyon üzerinde bir rakama ulaştık. Ülkemizin doğusunda batısında, güneyinde kuzeyinde 81 ilinde seçimleri koordine ettik. Başarılı bir seçim süreci geçirdik. Şehrimizde de güzel bir şekilde bu süreci tamamladık. Teşkilatlarımızın değerli üyelerine çalışmaları için teşekkür ediyorum. Şimdi sorumluluklarımız arttı. Daha fazla çalışmalıyız” dedi.
4 Temmuz 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI