SAKARYASPOR SEZONU AÇTI11 Temmuz 2018, Çarşamba

Sakaryaspor, 2018-2019 sezonunun ilk çalışmasını Rüstemler Tesisleri’nde gerçekleştirdi. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım komutasında sahaya inene Sakaryaspor’da 1.Lig hedefiyle sezonun açılışını yaptı. Sezon açılışında yönetim tam kadro yerini alırken, Büyükşehir Basketbol’un yeni başkanı Adli Köseoğlu, ASKF Yönetimi, AFD Yönetimi ve çok sayıda yeşil-siyah sevdalısı sezonun ilk idmanında Rüstemler Tesisleri’nde yerini aldı.

Teknik Direktör Ahmet Yıldırım komutasında sahaya inen Sakaryaspor’da yeni transferlerin yanı sıra geçen sezondan kalan oyuncular, altyapıdan 9 futbolcu ve denemeye gelen 3 futbolcu olmak üzere sezonun ilk idmanı 30 futbolcu ile gerçekleşti. Ferhat Yazgan ve Ferhat Kaya’da idmanda yerini alırken Tevfik Köse çalışmalara bugün başlayacak. Zorlu bir grupta şampiyonluk mücadelesi verecek olan yeşil-siyahlı ekibimizde Başkan Cevat Ekşi, “Yeni sezon camiamıza hayırlı olsun. İnşallah sezon sonunda 1.Lig hedefimize ulaşacağız” dedi.   Erdem YILDIRIM-Şenol ÇİVİCİK

Sakaryaspor’un yeni transferleri yeşil-siyahlı ekibimizde ilk idmanlarına çıakrken taraftara şampiyonluk mesajı verdiler.

 

 

 

 

Bu haber toplam 10799 defa okundu.

Resim Galerisi