22 Temmuz 2019

ADEM SARI'DAN ŞİRKETLERE KUTLAMA


Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından gerçekleştirilen ’Türkiye’nin Birinci ve İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2017” araştırmasında listeye girme başarısı gösteren Sakaryalı firmaları kutladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, “Mayıs ayı içinde açıklanan listede bir çok Sakarya firması bulunmaktaydı. Borsamız üyesi Şen Piliç, Namet, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü, CP Standart, Durak Fındık Progıda, Balsu Gıda, Çekok Gıda, Tadım Gıda ve Göze Tarım Ürünlerini ilk 500 firma içinde görmek bizleri fazlasıyla gururlandırmıştı. Akabinde bu hafta içinde açıklanan İkinci 500 listesinde Sarılar Dış Ticaret, Kervan Gıda, Özgüllü gibi gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın bulunması bizleri son derece memnun etmiştir. ISO 500 içinde bulunan firmalarımız bölgemiz için önemli bir kazanımdır.
ÜST DÜZEY REKABET
Dünyada yaşanan ekonomik ve siyasi gerilimler ve rekabetin en üst seviyede yaşandığı bu dönemde başarı kolay değildir. İnanıyorum ki Sakarya’da teknoloji ve Ar-Ge ‘ye yönelik faaliyetlerin artmasıyla bu sayı daha da artacak ve yeni başarılara imza atılacaktır. Açıklanan listelerde tarıma dayalı sanayi kuruluşlarının artış göstermesi bizleri son derece memnun etmektedir. Sanayinin temelini oluşturan tarım sektörünün önümüzdeki yıllarda yapılan yatırım hamleleriyle sıralamada daha da yükseleceğine inanıyorum” dedi.
20 Temmuz 2018 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI