27 Mart 2019

KARADUMAN: KURBANLIK SIKINTIMIZ YOK


Sakarya Besiciler Odası Başkanı Halit Karaduman, kentte küçükbaş ve büyükbaş kurbanlık hayvan sıkıntısının olmadığını söyledi. 

Sakarya Besiciler Odası Başkanı Karaduman, yaptığı açıklamada, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde kontrollerinin de arttığını belirtti. Kentte 50'den fazla hayvan besi çiftliğinin bulunduğunu anlatan Karaduman, bütün çiftliklerin  İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından denetimden geçirildiğini aktardı.
HİSSE FİYATLARI
Vatandaşların denetlenmiş ve ruhsatlı çiftliklerde kesimlerini yapmaları tavsiyesinde bulunan Karaduman, "Sakarya'da küçükbaş ve büyükbaş kurbanlık hayvan sıkıntımız yok. Vatandaşlarımızın imkanlarına göre 2 bin liraya kadar hisse fiyatları bulunmaktadır. Besi çiftliklerimizde gelen hissedarlar en iyi şekilde ağırlanmaktadır. Bu işin en güzel tarafı da, değişik bölgelerden gelen ve birbirini hiç tanımayan insanların orada kaynaşmalarını sağlıyoruz. Ülkemize de ekonomik anlamda büyük katkı sağlıyoruz." şeklinde konuştu. Karaduman ayrıca, büyük marketlerin kurbanlık hisse satışlarını da eleştirdi. 
12 Ağustos 2018 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

OY VERECEĞİNİZ PARTİ VEYA ADAYI NEYE GÖRE SEÇECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI