22 Şubat 2019

İNŞAAT SENEYE BAŞLAYACAK


SAMİKOP Başkanı Lütfü Sunman, Mobilya İhtisas OSB ile Kaynarca’nın önemli bir merkez olacağını belirterek, “Ocak 2019’da sanayi bölgesi inşaatına başlanması planlanıyor” dedi

Sakarya Mobilya İmalatçıları Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi (SAMİKOP) yıllık olağan genel kurulu yapıldı. Toplantıya kooperatif üyelerinin yanı sıra, üye olmayan imalatçılar da katıldı. Tek liste ile yapılan genel kurul seçiminde SAMİKOP yönetim kuruluna Lütfü Sunman, Mahmut Canbaz, Mustafa Okuyan, Naci Üccan ve Ahmet Balcı seçildi. Denetim kurulunda ise Mustafa Demir ve Ayhan Akdağ yer aldı.
SUNMAN TEŞEKKÜR ETTİ
Kongresinin sonunda teşekkür konuşması yapan Sunman, Mobilya İhtisas OSB ile ilgili bilgiler verdi. Sunman, bölgenin mobilya imalatı açısından önemli bir yer olacağını, sektörün geleceğine katkı sağlayacağını belirterek, ilerde Kaynarca’nın mobilya imalatçıları için bir merkez olacağını söyledi. Sunman, “Şu an da mobilya sanayi sitesi için 55 hisse kalmış olup yoğun bir talep var. Proje hazırlama aşamasında hepsinin dolacağını talep edileceğini düşünüyoruz.
BÖLGE DIŞINA HİZMET
Ocak 2019’da Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi inşaatına başlanması planlanıyor. Kaynarca’da yapılması planlanan İhtisas Mobilya Organize Sanayi ile bölgenin mobilya imalatı ile önemli bir yer olacağını ihracat olacağını ayrıca sadece bölgeye değil, bölge dışına da hizmet verecek tesislerin olmasını planlıyoruz.  Ayrıca kooperatif içi sosyal tesislerin de olacağı projemizin, 2020 yılının sonunda bitirilmesine yönelik çalışmalarımız devam ediyor” dedi. Konuşmaların ardından genel kurulda kooperatifin işleyişine ve ileri dönemlerine yönelik çeşitli konular görüşülerek karara bağlandı.
12 Ağustos 2018 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI