22 Temmuz 2019

TURAN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ


Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şubesinin dün gerçekleşen Olağan Genel Kurulunda Sinan Turan, güven tazeledi. Turan, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da emekliler ve dernek üyeleri için canla ve başla çalışacağın söyledi.

Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şubesinin dün Arya Düğün Salonunda, Olağan Genel Kurulunu yaptı. Genel kurulda, bugüne kadar yaptığı başkanlık görevini başarı ile yürüten Sinan Turan, tekrar başkan seçildi. Gerçekleşen Genel Kurula, derneğin genel merkezinden ve çevre illerden yöneticiler katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan, genel kurulda, ilk olarak divan teşekkül edildi.
DİVAN OLUŞUMU
Divan başkanlığını Genel Başkan Kazım Ergün gerçekleştirdi. Divan üyeliklerini ise Gazi Aykırı, Genel Merkez Mali Sekreteri Ömer Kurnaz, Genel Merkez Eğitim Sekreteri Arif Yılıdz ve Kocaeli Şube Başkanı Derviş Ilgaz seçildi. Genel Kurulun açılış konuşmalarının ardından, kongrede tek aday olan Sinan Turan konuşma yaptı. Turan konuşmasında tüm üyelerine, kongreye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.


SAĞLIK HİZMETLERİ
Turan konuşmasının devamında derneklerinin faaliyetleri ve sağladıkları kolaylıklar hakkında bilgi verdi. Turan, üyelerin sağlık hizmetlerinden faydalanabilmeleri için ilimizde faaliyet gösteren 6 sağlık kuruluşu ile anlaşma yaptıklarını söyledi. Üyelerinin yakacak ihtiyacını karşılamak için kömür kampanyalarının devam ettiğini söyleyen Turan, bir çok giyim firması, market ve özel işyerleri ile indirim anlaşması imzaladıklarını ifade etti.


TATİL VE KONAKLAMA
Turan üyelerine dernek olarak tatil imkanlarından da faydalanmaları için imkan sağladıklarını ifade ederek, “Üyelerimiz Erdek kampımızdan yazın tam pansiyon hizmet alabiliyorlar. Alanya 5 yıldızlı Titan Otelde konaklama imkanı, umre turları için imkan tanıyoruz. Emeklilerimizin SGK hizmetlerini takip ediyoruz. Öteki yandan dört gözle beklediğimiz Emeklilere konut projesi üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Kayıt alımlarımız sürüyor” dedi.


YÖNETİM VE DENETİM
Yapılan kongrenin ardından oylamaya geçildi. 450 üyenin katıldığı kongrede, Sinan Turan güven tazeledi. Yapılan oylamada Türkiye Emekliler Derneği Sakarya şubesinin yönetim kuruluna Asil üye olarak: Adem Başoğlu, Ahmet Erkent, Remzi Berk, Yalçın Ercan seçildi. Denetim Kurulunda ise Erkan Çakar, Ahmet Pınarcı Fahri Arslan görev aldı.
16 Ağustos 2018 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI