19 Mayıs 2019

REKTÖR SAVAŞAN: DERSLERDE KAYBOLMAYIN


SAÜ’de eğitim pazartesi başlıyor. Yeni öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Rektör Savaşan, “Şehirden kampüse çıkış, zirveye tırmanışınız da olacak. Derslerinizi önemseyin ama derslerde kaybolmayın” dedi

Sakarya Üniversitesi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 24 Eylül Pazartesi başlıyor. Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan yeni öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Üniversiteye yeni kayıt olan öğrencileri tebrik eden Rektör Prof. Dr. Savaşan, “Hepinize hoş geldiniz diyorum. Hayatınızın en dinamik ve bundan sonrasının kalitesini belirleyecek yıllarını burada geçireceksiniz” dedi.
BAŞARILAR DİLEDİ
Tüm SAÜ öğrencilerine yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileyen Rektör Prof. Dr. Fatih Savaşan, Sakarya’nın ve Sakarya Üniversitesinin öğrencilere sunduğu güzelliklerin, bir ömür boyu kendilerine eşlik edeceğini söyledi. Öğrencilerin kendilerine ailelerin emaneti olduğunu dile getiren Rektör Savaşan, “Sizi hayata hazırlamak öncelikle hak ettiğiniz değeri vermekle başlar. Her biriniz bizim için bir değersiniz. Sakarya Üniversitesi, size alanınızla ilgili kaliteli eğitimi vermekle mükelleftir. Bu sorumluluğunu yerine getirmek için seferber olacaktır. Sizi bilgi ile donatma, bilgiyi işleme ve analiz etme yeteneği kazandırma ve yeni bilgi üretme kabiliyeti ile teçhiz etme sorumluluklarımız var. Bu sorumluluklarımızı yerine getireceğiz” dedi.
TAVSİYELERDE BULUNDU
Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Rektör Savaşan, “Derslerinizi önemseyin ama derslerde kaybolmayın. Zaman organizasyonu her şeyin başıdır. İyi organize edildiğinde zamanın ne kadar da bereketli olduğunu göreceksiniz. Sakarya’yı ve Sakarya Üniversitesini seveceksiniz. Biz hocalarınız her zaman yanınızda olacağız. Birlikte zaman geçireceğiz. Göreceksiniz ki bu şehrin ve üniversitenin bir ruhu var. İşte bu nedenle ileride bu şehirden ve üniversiteden bahsederken bir dosttan, bir sevgiliden bahseder gibi bahsedeceksiniz. Geçireceğiniz her anın verimli olmasını, Sakarya’ya ve SAÜ’ye gelirken koşar adımlarla gelmenizi temenni ederim” dedi.
22 Eylül 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI