19 Haziran 2019

SAÜ GÜVELİĞİNE EMNİYETTEN EĞİTİM


Emniyet Müdürlüğü tarafından Sakarya üniversitesinde görev yapan güvenlik görevlilerine yönelik, terör faaliyetleri ve muhtemel olaylara karşı bilgilendirme adına eğitim verildi.

2018-2019 Akademik yılında üniversitelerde eğitim-öğretim hizmetlerinin özgür ve güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi, öğrencilerimizin terör faaliyetlerinden uzak tutulması, karşıt görüşlü öğrenci grupları arasında muhtemel olayların önlenmesi amacıyla Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünce SAÜ görev yapan Özel Güvenlik Görevlilerine iki günlük  eğitim verildi.
191 GÖREVLİ KATILDI
Düzenlenen eğitimde, “Terör örgütlerinin eylem tarzı şüpheli şahıs ve paketlere karşı alınacak tedbirler, Geçiş noktalarındaki üst araması ve kimlik kontrolünde dikkat edilecek esas ve usuller, şüpheli şahıs profili ve davranışları, Özel Güvenlik Görevlilerinin görev yetki ve sorumlulukları ” konuları hakkında bilgilendirme yapıldı. İki günlük eğitime 191 Özel Güvenlik Görevlisi katıldı. Ahmet Malkoç
26 Eylül 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI