19 Mayıs 2019

MİLLİ İRADE DERNEĞİ PAMUKOVA'DA ŞUBE AÇTI


15 Temmuz Milli İrade Derneği Pamukova Şubesi törenle hizmete girdi.

Açılışa 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı, 25 dönem Milletvekili  Ali İnci, Genel Başkan Yardımcısı ve Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, Pamukova Kaymakamı Recai Karal, AKP Pamukova İlçe başkanı Fatih Akın, Pamukova Müftüsü  Celil Şimşek,  15 Temmuz Milli İrade Derneği Pamukova Şube Başkanı Hikmet Ferudun Turan, Milli İrade Derneği Akyazı şube başkanı Ali Gezer, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.                                                    
HEPİMİZ SOKAKTAYDIK
15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci açılışta yaptığı konuşmada,  “15 Temmuz dendiğinde kimimiz köprüde, kimimiz Ankara da ama hepimiz sokaktaydık. Türkiye’nin 81 ilinde ve ilçelerinde meydanları dolduran Türk milletine ne kadar teşekkür etsek azdır. 80 ihtilalinde bu olmadı. 15 Temmuz gecesi tankın altına yatan, tankın egzozlarını kapatmaya çalışan, havadaki F16’ları eliyle işaret edip aşağıya indirmeye çalışan bir millet vardı. 15 Temmuz Milli İrade Derneği, gelecekte de yapılacak darbelere karşı uyanık olmak için, diri olmak için Cumhurbaşkanımızın yanında olmak için kurmuş olduğumuz bir dernektir “ dedi.
HAİN DARBE GİRİŞİMİ
15 Temmuz Milli İrade Derneği Pamukova Şubesi Başkanı Hikmet Ferudun Turan, 15 Temmuz hain darbe girişiminin milli mücadele döneminden buyana milletin gücünü gösterdiği en önemli günlerden biri olduğunu ifade ederek, “Derneğimizin kuruluş amacı 15 Temmuz destanını unutmamak ve unutturmamaktır. 15 Temmuz da meydanlarda milletin iradesini bir avuç haine teslim etmeyen büyük Türk milleti vardı. O gün milletimiz bu coğrafyayı vatan olarak sahiplendiğini bir kez daha gösterdi “ dedi.
9 Ekim 2018 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI