22 Nisan 2019

ATALAY İLE AKOM’DA BULUŞAN TOÇOĞLU, YATIRIMLARI DEĞERLENDİRDİ: SEVDAMIZIN ADI SAKARYA


AKOM’da Başkan Toçoğlu ile bir araya gelen Türk İş Genel Başkanı Atalay, “Sakarya için yapılan her çalışma, gerçekleştirilen her proje bize mutluluk veriyor. Ankara’da çalışmaları yakından takip ediyoruz. Bizim sevdamızın adı Sakarya’dır” dedi

AKOM’DA BULUŞTU
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türk-İş Başkanı Ergün Atalay’la Afet Koordinasyon Merkezi’nde bir araya geldi. Buluşmada Genel Sekreter İbrahim Pehlivan, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Demiryol-İş Sendikası Şube Başkanı Cemal Yaman, Demiryol-İş Sendikası Şube Sekreteri Muammer Güneş ile Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan yer aldı.
DOĞAYI KORUMAK
Türk-İş Genel Başkanı Atalay’ın Sakarya’yı başkentte başarıyla temsil ettiğini belirten Başkan Toçoğlu, “Ergün Atalay, şehrimizin yatırımları ve projeleri ile de yakından ilgileniyor. Sakarya bizim evimiz. Kentin doğasını, yeşilini, çevresini korumak en büyük sorumluluğumuz. İnşallah beraberliğimizle Sakarya’nın doğasını koruyarak, projeler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.
FARKLI BİR YERİ VAR
Memleketi olan Sakarya’nın her zaman farklı bir yerde olduğunu ifade eden Atalay ise, “Sakarya için yapılan her çalışma, gerçekleştirilen her proje bize mutluluk veriyor. Sakarya gün geçtikçe gelişiyor. Bizler de Ankara’da şehrimizi yakından ilgilendiren çalışmaları takip ediyoruz. Hep birlikte el ele vererek Sakarya’yı daha da iyi yerlere taşıyacağız. Bizim sevdamızın adı Sakarya’dır” diye konuştu.
6 Kasım 2018 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI