22 Nisan 2019

'ÇEKİŞME VE KAVGANIN TARAFI OLMADIM'


Onuruna düzenlenen yemekte konuşan eski Vali Balkanlıoğlu, “Siz iyiyseniz, herkes iyi oluyor. Hiçbir zaman bir ihtilafın, çekişmenin ve kavganın tarafı olmadık. Her sorunda da uzlaştırma yoluna gittik” dedi

Son çıkan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan ve dün ilimizden ayrılan Vali İrfan Balkanlıoğlu onuruna önceki akşam veda yemeği tertip edildi. Erenler Best Western Premier Otel’de düzenlenen yemekte konuşan Balkanlıoğlu, “Çalıştığımız süre boyunca mesleğimizin birtakım imkânlarını ve bize sağladığı prestiji çok fazla içselleştirmeden yürüttüğümüze inanıyorum. Mütevazı bir yaşantı sürme gayretini göstermeye çalıştık. Kamu hizmetleri uzun soluklu bir maraton olsa da, bir gün mutlaka sona geliniyor” dedi.
FAYDALI OLMAYA ÇALIŞTIM
Önemli olanın çalıştığı sürece bulunduğu yere faydalı olmaya çalışmak olduğunu dile getiren Balkanlıoğlu, “Vatandaşlarımıza hizmet her zaman önceliğimiz olduğu için, çalıştığımız her yerde kısa sürede herkesle kaynaşabildik. Sağ olsun vatandaşlarımız da bizleri kendilerinden birisi olarak gördüler. Kısa bir süre çalıştığımız buradaki Valilik görevinde, bulunduğumuz yer şehir merkezine uzak olmasına rağmen, yine çok güzel dostluklar edindik. Sizleri tanımaktan ve birlikte çalışmaktan son derece memnun olduk. Siz iyiyseniz, herkes iyi oluyor. Hiçbir zaman bir ihtilafın, çekişmenin ve kavganın tarafı olmadık. Her sorunda da uzlaştırma yoluna gittik” dedi. Ülkemizde her kurum ile kuruluş yöneticilerinin de mutlaka bir ömrü ve süresi var. Bizim de demek ki ara verip dinlenmemiz gerekiyormuş” dedi. Programın sonunda protokol üyelerince Vali Balkanlıoğlu’na hediyeler verildi.
8 Kasım 2018 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI