22 Mayıs 2019

'GÜVENLİĞİ TEHDİT EDEN DAVRANIŞLARIN KARŞISINDAYIZ'


Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve ilçe bürokratları muhtarlar ile bir araya geldiler. Kaymakam Karabulut, düğün ve dernekler silah atılmasına değinerek, “Güvenliği tehdit eden davranışların karşısındayız” dedi.

Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve ilçe bürokratları, muhtarlar ile bir araya geldiler. İlçenin sorunları, talep ve görüşlerin konuşulduğu istişare toplantısında talep ve görüşlerin daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulabilmesi adına fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantıda n genel değerlendirme ve  gündem maddelerinin görüşülüp istişare edildi.
SİLAH ATIMI
Ekonomi, hizmetler, ve güvenlik ile ilgili konuların değerlendirildiği toplantıda konuşan İlçe kaymakamı Salih Karabulut “kamu düzeninin korunması ve toplumun can güvenliği konularına değindi. Karabulut “ Düğün asker uğurlama piknik organizasyonları ve benzeri organizasyonlarda silah kullanımı etrafta bulunan diğer insanların canını tehlikeye atmanın yanısıra kişilerin ölümü ile sonuçlanabilmektedir.  Bu tarz etkinliklerde silah kullanımını mani olalım bu davranışın bize ne maddi ne de manevi getirisi yoktur. Vatandaşların can güvenliğini tehlikeye atan tüm davranışların karşısındayız” diyerek 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel mahalli seçimlerinde muhtar adayı olan muhtarlara başarılar diledi.
MUHTARLARI DİNLEDİ
İlçe genelinde sürdürülen çalışmalara değinen Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise  mahalle muhtarları’nın  bölgeleri ile ilgili konularda talep ve görüşlerini dinleyerek  “Sizler istekleri ve sorunları bildiriyorsunuz bizler de çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstişare yoluyla ilçemizde ikamet eden vatandaşlarımızı talep ve görüşleri doğruştusunda ilçemize hizmet ediyoruz” dedi.Yapılan konuşmaların ardından muhtarlar ve ilçe bürokratları  tarafından sorunlar ve yapılması gerekenler hakkında görüşler dile getirildikten sonra toplantı sona erdi.
1 Aralık 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI