17 Temmuz 2019

AXA SİGORTA ACENTALARI TOPLANDI


AXA Sigorta bölgesel karar mekanizmalarını güçlendirme, müşteri memnuniyetini artırma ve kurumsal süreçleri hızlandırma amacıyla oluşturduğu “Güçlü Bölge” stratejisini Sakarya ve Düzce’deki acenteleriyle paylaştı.

Türkiye’de sigorta sektörüne yenilikçi yaklaşımı ve küresel bilgi birikimiyle öncülük eden AXA Sigorta, insanların daha iyi bir yaşam sürmelerini sağlama vizyonu doğrultusunda bölgelerini daha da güçlendirecek yeni stratejisi “Güçlü Bölge”yi hayata geçirdi. Türkiye çapında düzenlenen buluşmalarla yeni planlarını anlatan şirket, Sakarya ve Düzce’deki acenteleriyle Best Western Premier Sakarya Otel’de bir araya geldi. AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, Satış ve Pazarlama Direktörü Firuzan İşcan ve Genişletilmiş İcra Kurulu Üyesi ve Banka Dışı Satış Kanalları ve Bölgeler Destek Koordinatörü İlknur Öztürk toplantıda müşteri beklentilerinin daha hızlı ve doğru bir şekilde karşılanması, müşteri ve acente memnuniyetinin ve kârlılığın artması amacıyla hazırlanan stratejinin detaylarını acenteleriyle paylaştı. Sakarya’da gerçekleştirilen toplantıya AXA Sigorta Kadıköy Bölge Koordinatörü Ebru Kolege, Satış Müdür Vekili Eda Yavuz ve Satış Sorumluları Yasin Bektaş ve Ali Murat Bağcı da katıldı.

Sektörün durumunu değerlendirerek toplantıyı açan AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, rekabetçi avantajın temelinde müşteri memnuniyetinin yer aldığının altını çizdi: “AXA olarak tüm dünyada müşterilerimizin daha iyi bir yaşam sürmelerine destek olmak için çalışıyoruz. Nihai hedefimiz ‘ödeyenden çözüm ortağına’ dönüşmek. Müşterilerimizin geri bildirimlerini baz alarak, onların ihtiyaçlarını dinleyerek ortaya koyduğumuz ürün ve hizmetlerin yanı sıra teknoloji ve insan kaynağına yaptığımız yatırımlarla bu hedefi desteklemeye devam ediyoruz”.

“Güçlü Bölge” stratejisinin detaylarını anlatmak için sözü alan AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan ise stratejinin odağında müşteri memnuniyeti ve acente bağlılığını maksimize etmenin olduğunu dile getirdi: “Bu stratejiyle bölgelerimizde uzun yıllardır görev alan çalışma arkadaşlarımızın tecrübelerini açığa çıkaracak ve verimliliği artıracak bir yapılanma hedefliyoruz. Ayrıca acentelerimize daha fazla inisiyatif alma imkânı sunan bu strateji, acentelerimizin iş süreçlerini hızlandırmasının yanı sıra müşteri ihtiyaçlarının da daha etkin ve hızlı bir şekilde karşılanmasını sağlıyor. Tüm bunların sonucunda kurumun her kademesinde iletişimimizin daha da akıcı bir şekilde ilerleyeceğine inanıyorum.”

AXA Sigorta’nın ana paydaşlarına azami fayda sağlama ve merkezi kararlarda bölgelerin katılımını arttırma amacıyla hazırladığı “Güçlü Bölge” stratejisi kapsamında şirket; iletişimi daha kapsamlı ve çift yönlü etkileşim sağlayacak şekilde düzenlemeyi, acente ve müşterilerin sorunlarının ilk temas noktasında çözülmesini sağlamayı ve acenteler ile merkez arasında kesin bir bütünlük içerisinde ilerlemeyi hedefliyor.
 
19 Aralık 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI