26 Haziran 2019

'BAŞKANLIK ODASININ KAPISINI KALDIRACAĞIM'


CHP Serdivan Belediye Başkan adayı Zafer Kazan, bir aydır, ev ev, kapı kapı geziyor. Halkı dinlemeyen ayrı bir önem veren Kazan, “Tek derdim Serdivan” dedi

Adaylığının açıklanması ile sıkı bir çalışma içine giren CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan bir yandan ev ev dolaşıyor esnaf ziyareti yapıyor bir yandan da site toplantıları ile seçmenlere ulaşıyor. Serdivan’da henüz CHP dışında belediye başkan adayını açıklamayan diğer partiler suskunluğunu korurken Zafer Kazan bir aydır kapı kapı dolaşıyor, seçilmesi durumunda nasıl bir belediye başkanı olacağını anlatıyor. Geçtiğimiz günlerde Arabacıalanı Mahallesinde bir siteye konuk olan Başkan Adayı Zafer Kazan yaklaşık kırk kişilik site sakini ile bir araya geldi.
KAPILAR KALKACAK
İlerleyen süreçte tek tek projelerini açıklayacağını belirten Zafer Kazan nasıl bir Serdivan hayal ettiğini ve bu hayali gerçekleştirmek için neler yapacağını anlattı. Serdivanlı’ların destek vermesi halinde halkçı, eşit, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile belediyeyi yöneteceklerini ve tüm projelerini de bu temel ilkeler doğrultusunda hazırladıklarını ifade eden Başkan Adayı Kazan:
BÜTÜNLEŞTİRİCİ BAŞKAN
“Serdivan’da her bir vatandaşımızın kendini değerli hissettiği, belediyede söz sahibi olduğu, katılımcı, dinamik bir anlayış ile örnek teşkil eden bir belediyecilik göstermek istiyorum.  Nefret dilinden uzak, bütünleştirici bir başkan olarak seçildiğim gün parti rozetimi çıkarıp, oy veren vermeyen herkesin başkanı olacağıma söz veriyorum. Ulaşılabilir bir başkan olacağım ve göreve geldiğim ilk gün başkanlık odasının kapısını kaldıracağım. Her bir vatandaşımız randevu almadan, istediği an benimle görüşebilecek.” dedi.
TEK DERDİM SERDİVAN
Dürüst şeffaf bir yönetim göstereceğine tekrar tekrar vurgu yapan Zafer Kazan seçildiği gün meclis üyeleri ile birlikte mal varlığını açıklayacağını ve görev süresinin bitiminde de yine aynı açıklamayı yapacağını söyledi. Tek derdinin Serdivan olduğunu ve anlatan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan:  “Ekonomik krizin hepimizi zor durumda bıraktığı şu günlerde vatandaşlarımızın ekonomisine katkı sunacak sağlam, akılcı ve her kesime dokunan projeler ile yola çıkacağımızı söylüyorum ve öncelikle bana güvenmenizi istiyorum.  Sizlere göz boyayan hayali projeler vaat etmiyorum. Buradayım çünkü öncelikle sizleri dinlemek, sorunlarınızı bilmek istiyorum. Ülkenin dört bir yanından örnek belediyeler ile görüşüyoruz ve bu kapsamda birçok projenin alt yapısını oluşturduk. Ama bu toplantılarla birlikte, sizlerin sorunları doğrultusunda projelerimiz son halini alacak. Nasıl ki evimize giderken arayıp ‘bir şey lazım mı’ diye soruyorsak şimdi bende sizlere geldim, soruyorum, Serdivan Belediyesini alacağız, evinize ne lazım?” sözleriyle Serdivan’da güçlü oldukları vurgusu ile destek istedi. Erol ÖĞÜT
22 Aralık 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI