17 Temmuz 2019

ZAFER KAZAN'DAN ŞENLİK SÖZÜ


CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan, üniversite öğrencilerinden oylarını Serdivan’da kullanmalarını isteyerek, “Sizin de belediyede sözünüz olsun. Bir sorununuzda bana geleceksiniz” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. Serdivan’ın Sakarya’nın göz bebeği olmasında en büyük etkenlerden birisinin de üniversite öğrencileri olduğunu belirten Başkan Kazan, “31 Marttan itibaren öğrenci kardeşlerimin sorunlarını çözmek öncelikli hedefim olacak. İçinde bulunduğumuz şu zor şartlar altında hem ekonomik olarak sizlere destek olacağımız hem de kültürel ve sosyal hayat içinde beklentilerinizi karşılayacak projeler ile öğrenci dostu belediyeciliğin örneğini göstereceğiz” şeklinde konuştu.
BAHAR ŞENLİKLERİ
Kendisinin de Ankara’da hukuk fakültesinde okurken aynı sıkıntıları yaşadığını anlatan Zafer Kazan, “Hepinizin sıkıntılarını, başlıca sorunlarını biliyorum çünkü bizzat bende üniversite dönemimde sizlerin yaşadığı zorlukları yaşadım. Ama bunlar istendiği takdirde çok kolay çözülebilecek sorunlar. Uzaya araç göndermekten bahsetmiyoruz. Ulaşım diyoruz, barınma diyoruz, sosyal ve kültürel alanda gelişmiş bir Serdivan diyoruz” dedi.
MUHATABINIZ BENİM
Seçimlerin 31 Martta yapılacak olduğunu ve bu tarihte üniversiteli öğrencilerinin oy kullanabilmeleri için seçmen kayıtlarını taşıması gerektiğine vurgu yapan Zafer Kazan: “Serdivan’da oyunuzu kullanın. Sizin de belediyede sözünüz olsun. Burada hukuk fakültesi öğrencileri de var onlar iyi bilirler. Nasıl ki baro başkanlığı dönemimde öğrenci kardeşlerim en ufak bir sıkıntısında gelip benimle görüştüler ise şimdi size söz veriyorum. Bir sorununuzda bana geleceksiniz, muhatabınız benim” dedi. Kazan, “31 Mart itibariyle baharı yaşayacağımız bir Serdivan için hepinizden destek bekliyorum. Bu bir parti meselesi değil. Hayalini kurduğumuz Serdivan için, ‘Öğrenci Dostu Serdivan’ için artık inisiyatif alma zamanıdır. Gelin 1 Nisanda baharımızı kutlayalım, gelin senelerdir yapılmayan o bahar şenliğinin ilkini birlikte çok daha görkemli kutlayalım” dedi.
29 Aralık 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI