23 Temmuz 2019

AKP BÜYÜKŞEHİR ADAYI YÜCE, TREN İÇİN KONUŞTU: ALTTAN YA DA ÜSTTEN GELECEK


AKP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce, Ada Treni’nin Adapazarı Garı’na gelmesi için tüm formüller üzerinde çalışma yaptıklarını belirtirken “ Trenimiz mutlaka Adapazarı’na gelecek” dedi

PROJELER ÜRETİYORUZ
AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Genel Yayın Müdürümüz Sezai Matur’a 13 Ocak’ta gerçekleştirilecek aday tanıtım toplantısının ardından projelerini şehre duyuracaklarını söyledi. Yüce, arkadaşlarıyla birlikte projeler üzerinde çalıştıklarını belirtirken, “Bir taraftan da görüşmeler yapıyorum. STK’larla, esnaflarla, halkla, herkesle görüşüp fikirlerini alıyor, sorunlarını dinliyorum. Sonrasında oturup, Sakarya için projeler üretiyoruz” şeklinde konuştu. 
ÖRNEK BİR ŞEHİR İÇİN
Şehri halkın fikirleri doğrultusunda yöneteceklerini belirten Ekrem Yüce “  Allah’a çok şükür halkımız bize güven duyuyor. Biz de açıklayacağımız projeleri ana hatlarıyla belirledik. Vatandaşın en çok şikayet ettiği konulardan biri otopark. Bu konuyla ilgili radikal çözümler üretiyoruz. Ulaşımda raylı sistemi nasıl getiririz çalışmasını yapıyoruz. Millet parkları için yeni alanlar arıyoruz. Sakarya’yı örnek gösterilecek bir şehir haline getirmek için çabalıyoruz. Bunun için geceli gündüzlü çalışacağız” dedi.
ÇALIŞMA YAPTIRIYORUM
Ada Treni’yle ilgili de konuşan Ekrem Yüce, “Adapazarı Treni’nin bu şehir için ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Her gittiğim yerde de Ada Treni talebi dile getiriliyor. Ancak trenin şehre kesintisiz girmesi için iyi düşünüp iyi karar vermek gerekiyor. Bu konuda çalışma yaptırıyorum. Trenin yer altından veya yer üstünde direkler üstünden gelmesi mümkün. Bir de geçit yapılarak getirilmesi mümkün. Yani tren alttan ya da üstten mutlaka gelecek” ifadelerini kullandı.
8 Ocak 2019 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI