26 Haziran 2019

CEMAL YAMAN: HERKES İŞİNE BAKSIN


Türk-İş Temsilcisi ve Demiryol-İş Şube Başkanı Cemal Yaman, SATSO Başkanı Akgün Altuğ’un TÜVASAŞ’ın özelleşebileceği yönündeki açıklamasına, “Herkes işine baksın” diyerek karşılık verdi

BU ÜLKENİN GURURUDUR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ’un Tank Palet’in özelleştirilmesini savunan ve TÜVASAŞ’ın da özelleştirilmesi gerektiğini belirten açıklamalarına Türk-iş İl Temsilcisi ve Demiryol-İş Şube Başkanı Cemal Yaman tepki gösterdi. Yaman, Altuğ’un TÜVASAŞ’ın konumu ve geleceğiyle ilgili açıklama yapamayacağını belirterek, “O fabrika bu ülkenin gururudur. Biz nasıl başkalarının işine karışmıyorsak Sayın Altuğ da bizim işimize karışmasın. Herkes işine baksın” dedi.
BİZİM SAHAMIZA GİRMESİN
Cemal Yaman, “Sayın Altuğ göreve geldiği günden bu yana ne  iş hayatının içinde bulunduğu sıkıntılarla ilgili ne de Sakarya’nın sorunlarıyla ilgili bir açıklama yapmıştır. Kendi üyelerinin sorunlarına bile sahip çıkamazken şimdi kalkmış Tank Palet’in özelleştirilmesini savunuyor. Yetmiyor TÜVASAŞ’ın da özelleştirilmesi gerektiğini söylüyor. Biz Altuğ’u özelleştirmelerin yol açtığı zararları görmeye davet ediyor ve bizim sahamıza girmeme konusunda uyarıyoruz” şeklinde konuştu.




11 Ocak 2019 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

 



 



Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI