18 Temmuz 2019

YILDIZ KİTABINI İMZALAYACAK


Hayallerin Allah’a Emanet’ isimli kitabıyla 50 bin satan Sakaryalı Yazar Nebi Yıldız, yarın Serdivan AVM D&R mağazasında okurlarıyla buluşuyor.

‘Hayallerin Allah’a Emanet’ isimli kitabıyla 50 bin satan Sakaryalı Yazar Nebi Yıldız, yarın Serdivan AVM D&R mağazasında okurlarıyla buluşuyor. Saat 15.00’te başlayacak imza gününe katılımın yoğun olması bekleniyor. Nebi Yıldız, 9 Şubat 1981 Yılında Sakarya’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Mustafa Kemal Paşa ilk okulunda ve liseyi ise Sakarya Ticaret lisesinde tamamladı. 2001 yılında ise Anadolu Üniversitesi işletme bölümünü kazanarak, 2005 yılında buradan mezun oldu. 4 çocuklu bir ailenin 2. çocuğu olan yazarın yazmaya olan ilgisi daha ilkokul yıllarında kendisini belli etti.
HERKESİN BEĞENİSİNİ KAZANDI
Bu yıllarda kaleme aldığı şiir, öykü ve deneme türündeki yazılarıyla etrafındaki herkesin beğenisini ve takdirini kazandı. Kısa bir süre içerisinde sosyal medyada yazdığı yazılar büyük bir kitle tarafından okunmaya ve paylaşılmaya başladı. Böylelikle edebiyat dünyasına ilk adımını atmış oldu. 2018 yılının Kasım ayında, ilk kitabı “Hayallerin Allah’a Emanet” yayınlandı ve 50.000 adet satış rakamına ulaşarak, bu yoldaki başarısını taçlandırmış oldu.
1 Şubat 2019 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI