17 Temmuz 2019

18 MAĞDURİYETİNİ KAZAN’A ANLATTILAR


Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Avukat Zafer Kazan seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor.

Kemalpaşa Mahallesinde yaptığı ev toplantısında Belediye Başkanı seçildikten sonra neler yapacağını anlatan Zafer Kazan’a sıkıntılarını anlatan mahalle sakinleri özellikle belediyenin yaptığı 18 uygulamaları nedeniyle yaşadıkları haksızlıkları ve mağduriyetleri anlattılar.
Çocukların oyun ve yeşil alanı olacağı söylenen bu amaçla istenen, el konulan arsaların müteahhitlere satıldığını ve üzerine apartların yapıldığını anlatan mahalle sakinleri, Zafer Kazan’a Belediye Başkanı olduğunda buna artık izin vermemesi ve adil bir yönetim talebinde bulundular.Uzun bir süre mahalle sakinlerinin şikayetlerini dinleyen Kazan, belediye başkanı olduğunda hiçbir vatandaşın 18 uygulaması ile mağdur edilmeyeceğini, adaletli bir yönetim sergileyeceğini anlattı.


EVİMİZE SERDİVANIMIZA NE LAZIM?

Serdivan’da Belediyenin tüm kaynaklarını halk için kullanacaklarını ifade eden Kazan: “Herkesin ekonomisine katkı sağlayacak projelerimiz var ama ben her toplantıda bu projelere ek olarak daha neler yapabiliriz diye sizlerden görüş alıyorum. Şimdi nasıl sizlere soruyorsam, göreve geldiğim zaman yine aynı şekilde mahalleniz ile ilgili yine sizlerin görüşünü alacağım diyorum.  Akşam evine giderken telefon edip soran bir insan gibi, bende sizlere soruyorum evinize, evimize ne lazım? Serdivanımıza ne lazım ise bileceğiz ve göreve geldiğimizde tüm kaynaklarımızı ihtiyaçlarımız doğrultusunda kullanacağız. Hem kısa vadede sorunları çözecek, hem de enerjimizi ve kaynaklarımız doğru kullanacağız. Tüm bunları yaparken gereksiz,  halkımıza fayda sağlamayan işler için para harcamayacağız, savurganlık yapmayacağız. ”dedi.

 
10 Şubat 2019 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 11 Şubat 2019 , Pazartesi

hakkı yalçın

tapulu evimin arsasına belediye kendini hissedar yaptı..para aldı resmi haraç bu olsa gerek yusufla öteki tarafta hesaplaşacaz..bu taraftada 54 cadde ve kasedi olan adaya benden oy yok..

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI