18 Haziran 2019

‘PIRIL PIRIL YOLLARDA YÜRÜYECEKSİNİZ’


Yazlık Köprübaşı Mahallesinde ev ziyaretlerini gerçekleştiren Kazan, ilçenin sorunlarını bildiğini ifade ederek, “Söz veriyorum, pırıl pırıl yollarda yürüyeceksiniz” dedi.

Seçim çalışmalarına Yazlık Köprübaşı Mahallesinde devam eden Millet İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Avukat Zafer Kazan, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Köprübaşı Mahallesi’nde bir sitede gerçekleştirdiği ev toplantısında, site sakinlerine belediye başkanı olduğunda nasıl bir yönetim göstereceklerini anlattı.
SİTE SAKİNLERİ
Yollardan, kaldırımlardan ve altyapı sıkıntısından şikayet eden site sakinlerine cevap veren Zafer Kazan: “Benim evinde, büromda Serdivanda. Sorunları biliyorum. Her yağmur yağdığında yollar su içinde kalıyor insanlar evinden sokağına adım atamıyor. Yol değil sanki baraj! Çünkü altyapısı yok, umurlarında bile değil. Arsaları imara açmışlar üstelik bir de haksızlık yapmışlar, sonra insanlardan haksız şekilde aldıkları bu arsaları müteahhitlere satıp bırakmışlar. Müteahhit de inşaatı yapmış gitmiş, gerisi kimsenin umurunda olmamış. Birçok yerde kaldırımlar paramparça, yollar delik deşik. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır” diye sordu.
‘SÖZ VERİYORUM’
Bu sorunların insanlara saygısızlık olduğunu vurgulayan Kazan, “İşte ben bu zihniyetin karşısında, ayrımcılık yapmadan gerçek bir belediye yönetiminin nasıl yapılacağının örneğini göstermek için aday oldum. Sizlere söz veriyorum Zafer Kazan'ın Belediye Başkanı olduğu dönemde kimseye ayrımcılık yapılmayacak, kimse yola çıktığında çamura suya batmayacak. Serdivanlı vatandaşlarım pırıl pırıl kaldırımlarda yollarda yürüyecek ve adil bir yönetim görecek” dedi.
BİRLİKTE AÇALIM
Konuşmasında gençlerin işe esnafın ise desteğe ihtiyacı olduğuna değinen Zafer Kazan, “Belediyemizin bir ihtiyacı mı var, Serdivanlı esnafımızdan alacağız, Serdivanlı gençlerimize yeni iş ve istihdam alanları açacağız. Evet ben Serdivancılık yapacağım çünkü ben Serdivan Belediye Başkanı olacağım, Serdivanlı vatandaşlarımın hayatını her anlamda kolaylaştırmak için çalışacağım, gelin bu kapıları birlikte açalım” dedi.
17 Mart 2019 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI