18 Haziran 2019

'BİZE MUHALEFET GÖREVİ VERİLDİ'


İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan, seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Kılıçarslan sonuçlarla ilgili, “Seçim sonuçlarını incelediğimizde gerek Millet ittifakı olarak gerekse İyi Parti olarak yukarıya doğru devam eden bir ivmeden bahsedebiliriz. İyi Parti’nin Sakarya’da 24 Haziran 2018 seçimlerinde aldığı oy oranı %9,4 iken, bugün tam olarak net veriler olmamasına rağmen ilçeler bazında homojen dağılım da hesaplandığında % 15’ler seviyesine çıkmıştır. Bu da İyi Parti’nin oy oranının Türkiye genelinde en yüksek olan 10 il arasında olduğunu göstermektedir.
MUHALEFET GÖREVİ
Seçim sonuçlarının Sakarya’da verdiği mesaj da partimize şu şekildedir:Genel seçimlerin üzerinden 8 ay geçtikten sonra bu sefer de 31 Mart seçimlerinde Sakarya’da Meclis üyelikleri ile birlikte yine muhalefet görevi vermiştir. Sakaryalıların bizlere verdiği bu muhalefet görevini, tıpkı TBMM’nde Sakarya’mız ve ülkemiz adına yaptığımız ve herkesçe takdir edilen muhalefet anlayışımızda olduğu gibi, yerel yönetimler bazında da yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu duygu ve düşüncelerle, seçimi kazanan başta Sayın Ekrem Yüce olmak üzere tüm Belediye Başkanları ve bağlı bulundukları siyasi partileri kutluyor ve yeniden seçim sonuçlarının Sakarya’mız açısından hayırlı olmasını diliyorum.
3 Nisan 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI