20 Temmuz 2019

MİNİKLERDEN PANKARTLI ETKİNLİK


Ali Dilmen İlkokulu 4/B sınıf öğrencileri, trafikte farkındalık oluşturmak adına, dün ellerinde pankartlarla araç sürücülerini ve öğrencileri bilgilendirdiler

Ali Dilmen İlkokulu 4/B sınıf öğrencileri,  trafikte sorumluluğu artırmak  ve vatandaşların bilgi sahibi olmasına katkı sağlamak amacıyla  bir etkinlik düzenledi.  Ali Dilmen İlkokulu 4/B sınıf öğrencileri, MEB, ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, TUVTÜRK öncülüğünde başlatılan ‘Can Dostlar Hareketi” projesi kapsamında bir etkinlik düzenledi.  Okulun 4/B  sınıfı öğrencileri, trafikte sorumluluğu, bilgi ve bilinç sahibi olmayı esas alan “İyi Uygulamalar etkinliği”   adı altında, okuldan emniyet müdürlüğüne kadar  ellerinde pankartlarla yürüdüler, sürücülere  broşür dağıttılar.


FARKINDALIK
Okul Müdürü Derya Karakavuz ve 4/B Sınıf öğretmeni Çetin Aslanoğlu önderliğinde öğrenciler yol boyunca pankart açarken, yolda seyir halinde ilerleyen araç şoförlerine ikramda bulundular. Proje hakkında verilen bilgide, etkinliğin tüm ülke genelinde eğitim gören 4’ncü sınıf öğrencilerine yönelik olduğu  ifade edildi. Etkinliğin diğer bir amacının ise  çocukları ve vatandaşları bilinçlendirmek, trafik sorunlarına dikkat çekebilmek, can kaybına neden olan trafik kazalarına karşı farkındalık yaratmak olduğu vurgulandı.

 
7 Nisan 2019 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI