19 Haziran 2019

31 MART SEÇİMLERİYLE YENİLENEN İLK MECLİSLER BUGÜN TOPLANACAK
: MECLİSLER TOPLANIYOR


31 Mart yerel seçimlerinin ardından yenilenen Adapazarı ve Büyükşehir Belediye Meclislerinin ilk toplantısı bugün yapılacak. Ekrem Yüce ve Mutlu Işıksu’nun başkanlık edeceği oturumlarda başkanvekilleri ve komisyon üyeleri seçilecek

76 MECLİS ÜYESİ
31 Mart yerel seçimlerinin ardından yenilenen Adapazarı ve Büyükşehir Belediye Meclislerinin ilk toplantısı bugün yapılacak. Bugün 14.00’da Başkan Ekrem Yüce başkanlığında gerçekleştirecek Büyükşehir Belediye Meclisi’nde 76 Büyükşehir Meclis Üyesi, 15 maddeden oluşan gündemi görüşecek.
SEÇİMLER YAPILACAK
Büyükşehir Belediyesi’nin 31 Mart seçimlerinin ardından gerçekleştirilecek ilk oturumunda Meclis Başkanvekilleri, kâtip üyeler, encümen üyeleri, komisyon üyelerinin belirlenmesinin yanı sıra Marmara Belediyeler Birliği ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği ile OSB’lerde Büyükşehir Belediyesi’ni temsil edecek üyeler de belirlenecek.
6 MADDE GÖRÜŞÜLECEK
Adapazarı Belediye Meclisi de bugün 11.00’de toplanıyor. Oturumda komisyonlara ve encümene üye seçimi yapılacak. Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun başkanlığında gerçekleştirilecek meclis toplantısına Cumhur İttifakı meclis üyelerinin yanı sıra İyi Partili 7 ve CHP’li bir meclis üyesi de katılacak. Oturumda 6 madde görüşülerek karara bağlanacak.
10 Nisan 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI