18 Haziran 2019

İyi Parti Danışmanı Kılıç, nasıl öğretim görevlisi oldu?


Eski gazeteci Gürkan Kılıç’ın Sakarya Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olduğunu duyurmuştuk. Herkes bunun nasıl olduğunu merak ediyor. Anlatalım.

30 Aralık 2018 tarihinde Resmi Gazete’de yapılan bir duyuruyla Adapazarı Meslek Yüksek Okulu Bilgi Yönetimi Programı’na öğretim görevlisi alınacağı duyurusu yapılır.
Sadece iki kişi başvurur.
28 Ocak 2019’da gerçekleştirilen sınava girenlerden biri Gürkan Kılıç’tır.
İkinci sıradaki adayın Ales ve lisans mezuniyet puanları Gürkan Kılıç’tan bir hayli yüksektir. Ancak Kılıç, aradaki farkı giriş sınavında aldığı yüksek(!) puanla kapatır ve genel değerlendirmede birinci olur.
Bu süreçte İyi Parti danışmanlığı da devam eden Gürkan Kılıç seçimlerin ardından SAÜ’de öğretim görevlisi olarak işe başlar ve Rektörlük İletişim Koordinatörlüğü’nde görevlendirilir.
12 Nisan 2019 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 12 Nisan 2019 , Cuma

abbaz yolcu

sakarya universitesl yonetlmi iyi arastirilmali akpartili kadrolarla ugrasiliyor kime hizmet ettikleri belli degil cok fulu siyasilere sirinlik yapiyorlar gercekler oyle degil bu atama cuhmurbaskanimiza iletilmeli mutlaka.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI