20 Haziran 2019

SUBÜ ÖĞRENCİLERİNDEN DUYGULANDIRAN PROJE


SUBÜ Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi adı altında işitme engelli vatandaşlara yönelik Çanakkale gezisi düzenledi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, “Dışımdaki Sessizliğimin İçindeki Sesi Ol” sloganları ile işitme engelli vatandaşlarımızla Çanakkale’nin 104. Yıldönümünü anmak adına düzenlemiş oldukları Çanakkale gezisini SATSO Turizm Komisyonu Başkanı Taner Belge’nin sponsorluğunda gerçekleştirdiler.


ÇEVİRMERLER
  Daha önce Çanakkale’ ye gitmemiş olan işitme engelli vatandaşlarımıza bir rehber ve işaret dili çevirmenleri eşliğinde; vatanımızı kurtarmak adına canı pahasına savaşmış olan askerlerimizin neler yaşadığını bir nebze de olsa anlayabilmek adına bu tarihi geziyi gerçekleştirmişlerdir.


REHBER DUYGULANDI
Sosyal sorumluluk projesi olan etkinliğe; Sapanca Meslek Yüksekokulu proje ekibi, Sağırlar Eğitim Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği üyeleri, çevirmen Hatice Balcı, fotoğrafçı Orkun Kaya ve rehber Erdoğan Gündoğdu katılım sağladı.  Öğrencilerin yaptığı sosyal sorumluluk projesini değerlendiren rehber Erdoğan, bu görevinde oldukça duygulandığını ifade etti. 
13 Nisan 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI