17 Temmuz 2019

ANKARA PARTİ TEŞKİLATLARINDA YENİDEN YAPILANMAYA HAZIRLANIYOR: TEŞKİLATLARA REVİZYON


31 Mart seçim sonuçlarını masaya yatıran AKP Genel Merkezi, teşkilatların güçlendirilmesini veya yenilenmesini gündemine aldı. Kulislerde 4 yıl boyunca seçim yapılmayacak olmasının teşkilatların yenilenmesi için en uygun dönem olduğu ifade edildi

31 MART SEÇİMLERİ
31 Mart seçimlerinin ardından AKP Genel Merkezi seçim sonuçlarını masaya yatırmaya başladı. Genel Merkez tarafından yapılan değerlendirmede, kaybedilen ilçeler başta olmak üzere oy kaybı yaşayan teşkilatların güçlendirilmesi ve gerekli görülmesi halinde de yenilenmesinin masada olduğu öğrenildi.
RAPOR SIĞ BULUNDU
AKP İl Teşkilatı’nın seçim sonuçlarıyla ilgili Ankara’ya gönderdiği raporun sığ bulunduğu da ifade edildi. Teşkilatlardan Pamukova ve Hendek başta olmak üzere düşüş yaşanan ilçelerle ilgili yeniden ve daha ayrıntılı bir rapor hazırlanması talep edilecek. Genel Merkez kendi kriterlerine göre il ve ilçe teşkilatlarının performansına da not verecek.
SİL BAŞTAN YENİLENME
Cumhur İttifakı kapsamında seçimlere giren AKP’de geçen yerel seçimlerde MHP’nin aldığı oy oranı 31 Mart’ta alınan ittifak oylarından çıkarılacak. Çıkan sonuç yeniden değerlendirilecek. Oy kaybının nedenleriyle ilgili teşkilat üyeleri de dinlenecek. AKP kulisleri, 4 yıl boyunca seçimsiz geçirilecek dönemin teşkilatların sil baştan yenilenmesi için en uygun dönem olduğunu ifade etti.
 
22 Nisan 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI