23 Temmuz 2019

TEVER’DEN SAPANCA’YA ZİYARET


AKP İl Başkanı Yunus Tever, Sapanca İlçe Teşkilatı ve Sapanca Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

İlk olarak ilçe başkanlığında partililerle bir araya gelen Tever, başta İlçe Başkanı Yunus Gümüşel ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen olmak üzere tüm teşkilata seçim sürecinde gerçekleştirdikleri başarılı çalışmaları sebebiyle teşekkür etti. Sapanca teşkilatının seçim süresince başarılı bir çalışma ortaya koyduğunu ifade eden Tever, “Sapanca teşkilatımız her zaman olduğu gibi yüksek performans göstererek üst seviyede bir çalışma gerçekleştirdi. Bu performans da sandıkta başarı olarak kendini gösterdi ve Sapanca’da 2014 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne göre partimizin oy oranını 3 puan yükseldi.” dedi.
TURİZM ODAKLI ÇALIŞMA
Buradaki programın ardından Sapanca Belediyesi’ne geçen Tever, Özen’e görevinde başarılar diledi. Sapanca’ya ivme kazandırmak için turizm odaklı çalışmalara öncelik vereceklerini ifade eden Özen de şunları kaydetti: “İlçemiz yeşili ve mavisiyle bir doğa cenneti. Bölgemizde bacalı sanayinin yapılamayacak olması sebebiyle başlıca gelir unsurumuz turizm. Yapılan analizlerde Sakarya’ya gelen turistlerin konaklama oranının yarım gün olduğu belirlenmiş. Sapanca'mız için bu oranı 4-5 güne çıkarmanın ve turizmi ilçe geneline yaymanın çalışmalarını gerçekleştirmek istiyoruz. Yerel, ulusal ve uluslararası festivaller, teleferik projesi, sizlerin de desteğiyle inşallah hayata geçireceğimiz Mikro Turizm Projesi, Sapanca’ya hem ekonomik girdi anlamında hem de bilinirlik ve tercih edilme noktasında büyük ivme kazandıracaktır."
 
22 Nisan 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI