25 Mayıs 2019

YILLARCA DANIŞMANIYDI, ŞİMDİ KASABA ŞERİFİ DİYOR


Önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yıllarca danışmanlığını yapan SAÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bünyamin Bezci, sosyal medya paylaşımında Toçoğlu için “ Kasaba şerifi” dedi

Zeki Toçoğlu döneminde uzunca bir süre Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde başkan danışmanı olarak görev yapan ve bu görevi sırasında, Toçoğlu’na abartılı övgüleriyle tanınan Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bünyamin Bezci, yaptığı sosyal medya paylaşımında Zeki Toçoğlu’nda “Kasaba şerifi” benzetmesinde bulundu.

Bezci 15 Temmuz Camili Mahallesi’ndeki Meslek Yüksek Okulu’nda  minibüsçülerin öğrencilere saldırması sonrasında  Minibüsçüler Odası Başkanı  Ali Bektaş’ı eleştirmek için “Kasaba Şerif’inin en yakın dostlarından birisi dolmuşçuların başıysa daha çok dolmuşa bineriz” ifadelerini kullandı.

Ali Bektaş ve Zeki Toçoğlu’nun dostluğu bilindiği için “Kasaba şerifi” benzetmesi Zeki Toçoılu için yapıldı şeklinde algılandı.

Ali Bektaş ise Bezci’nin paylaşımına “Sizin keyfiniz yerinde insanlara hakaret edip tatmin olmaya çalışıyorsunuz. Bilim insanları memlekete yararlı işler peşinde koşarken senin mahalle dedikoducusu gibi hareket etmeni hiç yakıştıramadım. Lütfen akademik ciddiyete bağlı kalalım” şeklinde tepki gösterdi.

İşte Bezci’nin ve Bektaş’ın paylaşımları:
17 Mayıs 2019 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI