24 Haziran 2019

İŞADAMLARININ İFTARINDA GÜNDEM EKONOMİK GELİŞMELERDİ

: EKONOMİNİN MORALE
 İHTİYACI VAR


SakaryaGİAD’ın iftarında konuşan Başkan Korkmaz, günümüzde ekonominin morale ihtiyacı olduğunu dile getirerek, “Ciddi bir sinerji oluşturmamız gerektiğinin farkında olarak çalışıyoruz. Sakarya için gönüllüyüz” dedi

İFTAR VERDİLER
Sakarya Genç İşadamları Derneği Sakarya Şubesi tarafından Qubbe Garden’de iftar verildi. İftara Vali Ahmet Hamdi Nayir, TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, siyasi parti ve sivil toplum örgütü başkan ve temsilcileriyle davetliler katıldı. İftarda konuşan SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz, 4 yıldan beri Sakarya’ya değer katmak için çalıştıklarını söyledi.
4 YILDIR ÇALIŞIYORUZ
SakaryaGİAD Başkan Korkmaz, “4 yıldır Sakarya’mıza değer katmak amacı ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Ekip arkadaşlarımızla birlikte Sakarya için yapılacak bütün projelere destek olmak isteği ve arzusuyla çalıştık. Ekonomi tabanlı sivil toplum kuruluşları olarak Sakarya’da çok daha fazlasını yapabileceğimizi biliyoruz. Çok daha fazla projede bulunabilir ve gençlerimize örnek olabiliriz” ifadelerini kullandı.
BİZ GÖNÜLLÜYÜZ
Günümüzde ekonominin morale ihtiyacı olduğunu dile getiren Başkan Korkmaz, “Ekonomik gelişmeler sonrasında ciddi bir sinerjiyi ilimizde ve ülkemizde oluşturmamız gerektiğinin farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genel başkanımızın da destekleri ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. ‘Sakarya için değer’ sloganımız ile Sakarya ekonomisine katkı sağlamak ana hedefimiz. Sakarya için gönüllüyüz” şeklinde konuştu.

Sakarya Genç İşadamları Derneği Sakarya Şubesi tarafından Qubbe Garden’de iftar verildi. İftara Vali Ahmet Hamdi Nayir, TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle davetliler katıldı. İftarda konuşan SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz, 4 yıldan beri Sakarya’ya değer katmak için çalıştıklarını söyledi.
4 YILDIR ÇALIŞIYORUZ
Korkmaz, “4 yıldır Sakarya’mıza değer katmak amacı ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Ekip arkadaşlarımızla birlikte Sakarya için yapılacak bütün projelere destek olmak isteği ve arzusuyla çalıştık. Ekonomi tabanlı sivil toplum kuruluşları olarak Sakarya’da çok daha fazlasını yapabileceğimizi biliyoruz. Çok daha fazla projede bulunabilir ve gençlerimize örnek olabiliriz” ifadelerini kullandı.
BİZ GÖNÜLLÜYÜZ
Günümüzde ekonominin morale ihtiyacı olduğunu dile getiren Başkan Korkmaz, “Ekonomik gelişmeler sonrasında ciddi bir sinerjiyi ilimizde ve ülkemizde oluşturmamız gerektiğinin farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genel başkanımızın da destekleri ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. ‘Sakarya için değer’ sloganımız ile Sakarya ekonomisine katkı sağlamak ana hedefimiz.  Sakarya için gönüllüyüz. Bugün olduğu gibi ilimizin geleceği için yarın da çalışmaya devam edeceğimizi bildirmek isterim” diye konuştu.
SAKARYA’YA ÖVGÜ
TÜGİK Genel Başkanı Gökhan Korkmaz da SakaryaGİAD’ın Gökhan Korkmaz başkanlığında başarılı işlere imza attıklarını ifade ederek, “Sakarya ekonomisi ile sosyal çalışmaları ile kendisini her zaman ülkemizin farklı bir yerine koyabilen ender şehirlerden bir tanesi. TÜGİK de 10 bin üyesi olan ve herhangi bir kısıtlama olmadan her meslekten iş insanlarını içinde barındıran bir kuruluş. Ülkemize fayda sağlayabilecek tüm konulara destek olma amacındayız” dedi.
ÖVÜNÇ KAYNAĞI
İftarda katılımcılara seslenen Vali Nayir ise, “Buradaki başarı ve elde edilen ürünler her birimizi olumlu ya da olumsuz şekilde etkilemekte. Herkese düşen bir görev var. Görevli kuruluşlarımız bu alanda önemli işler yapabileceklerini gösteriyorlar. Burada gördüğümüz de bunun güzel bir örneği. Arkadaşlarımız bir araya gelerek ülkemize nasıl faydalı oluruz gayesi içerisindeler. Geleceğimiz olan gençlerimize yönelik çalışmalar bizler için çok önemli. geleceğe ait umutları olan gençlerimiz bu oluşumlar içerisinde daha güzel bir Türkiye için gayret sarf ediyorlar. Güzel Sakarya’mız için bu faaliyetler bizlerin de övünç kaynağı oluyor” dedi.
22 Mayıs 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI