17 Haziran 2019

GİZEMFRİT'İN HEDEFİ BÜYÜK: ROTA ÇİN


Sakarya basını ile iftarda bir araya gelen Gizemfrit Genel Müdürü Küçük: “Gizemfrit 2020’de Çin pazarının lideri olacak” dedi

Gizemfrit Genel Müdürü Veysi Küçük, Sakarya basınını iftarda konuk etti. Sapanca Güral otelde gerçekleşen iftar’da değerlendirmelerde bulunan   Küçük,  Ekonomideki daralmaya rağmen frene basmayan ve hedeflerini aşağı yönlü revize etmeyen Gizemfrit, dünyanın en çok nüfusa sahip ülkesi olan Çin’de gelecek yıl pazar lideri  olmayı planladıklarını açıkladı. Gizemfrit Genel Müdürü Veysi Küçük, “İlk 5 aydaki gerçekleşmelere baktığımızda Gizemfrit olarak 2019 yılından ihracat, istihdam ve ciro hedeflerimizi tutturacağımızı görüyoruz” dedi.   Beyaz eşya, mutfak gereçleri, seramik, alüminyum ve cam gibi günlük hayatımızdaki birçok ürünün kaplamasında kullanılan emaye ve seramik frit pazarının Türkiye’deki lider şirketi Gizemfrit, 2020 yılında dünyanın en büyük pazarı olan Çin’de sektör lideri olmayı planlıyor.  
EMİN ADIMLARLA
Sakarya basınıyla iftarda bir araya gelen Gizemfrit Genel Müdürü Veysi Küçük, bu yılın geride kalan dönemini hedefleriyle uyumlu kapattıklarını ifade ederek, “2019 yılını hedeflerimizi tutturarak kapatmayı planlıyoruz. Hem ihracat hem istihdam hem de ciro bazında aynı hedefleri koruyacağız” dedi. Dünyada yaşanan ekonomik dalgalanmanın Türkiye’yi de etkilediğini ancak bunun uzun sürmeyeceğini anlatan Küçük, “Gizemfrit olarak Amerika dahil dünyanın gelişmiş ülkelerinde şirket satın almak için fırsatları kolluyoruz. Aynı zamanda 2020 yılında Pazar lideri olmayı planladığımız Çin’de ve ABD’de de üretim yapma hedefimiz var. Gizemfrit olarak hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz” diye konuştu.
25 Mayıs 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI