17 Haziran 2019

BABAOĞLU İŞ MAKİNELERİNİN SATIŞI İÇİN YETKİ İSTEDİ


Hendek Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısı, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu başkanlığında, meclis toplantı salonunda yapıldı.

Meclis toplantısında gündemde bulunan yedi madde tek tek görüşüldü. Gündemdeki, Başpınar Mahallesinde 190 adada Spor Genel Müdürlüğü mülkiyetinde bulunan spor tesislerinin 5 yıl süreli olarak belediyeye devredilmesi ve sözleşmeye imza atma yetkilerinin verilmesi ve belediyenin hissesi bulunan Akova Mahallesi 1317 ada 179 nolu parselde kat irtifakı ve kat mülkiyeti kurmak için Belediye Başkanına yetki verilmesi maddeleri görüşülerek kabul edildi.
HİSSELERİ DE SATIYOR
Kemaliye, Başpınar ve Mahmutbey Mahallesinde bazı parsellerde oluşan Belediye hisselerinin satışı için Belediye Başkanı ve Encümene yetki verilmesi ile belediye zimmetinde bulunan 2 otomobil, 2 kamyonet, 1 minibüs, 1 Tekerlekli Jeneratör ve 1 Greyderin satışı için Belediye Başkanı ve Encümene yetki verilmesi,  maddeleri Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.
11 Haziran 2019 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI