16 Temmuz 2019

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI, VEKİLLER VE BAŞKANLAR BİR ARAYA GELDİ
: AKP’DE HİZMET ZİRVESİ


AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un başkanlığında toplanan milletvekilleri, belediye ve teşkilat başkanları, Sakarya’ya yapılacak hizmetlerle ilgili yol haritasını konuştu. Yavuz, toplantıların her ayın ilk cuması parti binasında yapılacağını s

TOPLANTI ÖNCESİ AÇIKLAMA
AKP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz, dün parti binasında milletvekilleri, belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleştirilen toplantıya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun katılmaması dikkat çekti. Toplantı öncesi açıklama yapan Yavuz, İstanbul seçimlerindeki görevi nedeniyle Sakarya’ya sadece bayramda gelebildiğini hatırlattı.
SÜRECİ KONUŞTULAR
Yavuz, “Bugün milletvekillerimizle Sakarya’yla ilgili böyle bir toplantı düzenlemeyi kararlaştırmıştık. Dertleşelim ve seçim sürecini konuşalım istedik. Bundan sonraki süreçte de  Sakarya’ya ilişkin bir yol haritası belirleyelim dedik. Belediyelerimizde neler olup bittiğiyle ilgili ve ilçe başkanlarımızın neler düşündüğünü, bundan sonraki süreçte neler yapmamız gerektiği konusunda da bilgi alışverişinde bulunmak istedik” dedi.
TEŞKİLATI TEBRİK ETTİ
Toplantıları her ayın ilk cuması mutat hale getirmek istediklerine değinen Yavuz, “Her ayın ilk Cuma günü bu toplantıyı yapmanın kararını vermiştik ama benim işim çıktığı için Sakarya’ya gelemedim. Bundan sonra da programımıza göre bu toplantılarımız devam etsin istiyoruz. 31 Mart seçimlerinde Sakarya’da çıtayı daha yükseğe taşıyan belediye başkanlarımızı ve büyükşehir belediye başkanlarımızı tebrik ediyoruz” dedi.

AKP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz, dün parti binasında milletvekilleri, belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleştirilen toplantı öncesi açıklama yapan Yavuz, İstanbul seçimlerindeki görevi nedeniyle Sakarya’ya sadece bayramda gelebildiğini hatırlattı.
DERTLEŞELİM İSTEDİK
Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, “Arkadaşlarımızı bayramda sadece telefonla tebrik etmiştim. Bugün milletvekillerimizle Sakarya’yla ilgili böyle bir toplantı düzenlemeyi kararlaştırmıştık. Dertleşelim ve seçim sürecini konuşalım istedik. Bundan sonraki süreçte de  Sakarya’ya ilişkin bir yol haritası belirleyelim dedik” diye konuştu.
BELEDİYELER MASADA
Belediyelerimizde neler olup bittiğiyle ilgili ve ilçe başkanlarımızın neler düşündüğünü, bundan sonraki süreçte neler yapmamız gerektiği konusunda da bilgi alışverişinde bulunmak istedik. Bu toplantıları güç birliği içerisinde mutat hale getirerek ilçelerimizin ve şehrin meselelerine eğileceğiz. Bu da mutat toplantılara bir başlangıç olsun. Her ayın ilk Cuma günü bu toplantıyı yapmanın kararını vermiştik ama benim Cuma günkü işim nedeniyle gelemedim. Bundan sonra da programımıza göre bu toplantılarımız devam etsin istiyoruz. 31 Mart seçimlerinde Sakarya’da çıtayı daha yükseğe taşıyan belediye başkanlarımızı ve büyükşehir belediye başkanlarımızı tebrik ediyoruz” dedi.
8 Temmuz 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI