Artık kenetlenme zamanı

Uzun bir maraton bitti. İyisiyle kötüsüyle koca 34 hafta. Doğrusuyla yanlışıyla gemi limana yanaştı ve 3 maç kaldı bu saatten sonra yönetimin yaptığı mali konulardaki çağrılara kulak vermek şehrin ileri gelenlerinin bu birlikteliği sağlamakta yönetimimizin görevi olmuş oldu.

Burada en önemli görev her zaman farkındalığını ve duyarlılığını ortaya koyan cefakar taraftarımızda. Bu takımı Play-Off’ta sonuna kadar destekleyip gücünü sahaya koyarsa daha rahat bir Play-Off geçiririz diye düşünüyorum.

Bu takım inandığı zaman Play-Off'’lar da başarı gelmiştir. Bunun örneği olan Eskişehir ve Antalya finalleri hala aklımızda.

Kaliteli bir oyuncu grubumuz var, bunu hep dile getirdik. Ama yanlış tercihler işi buraya getirdi. Geçmişe çok takılmak istemiyorum öyle biri de değilim ama insan içerliyor işte açık ara şampiyon olacak kadromuz vardı. 

Şimdi önümüze bakma vakti. 4-8 Mayıs’ta Bayrampaşa ile oynayacağız. İlk maçta avantajı alıp rakibimizi bekleyeceğiz ve büyük taraftarımızla tam bir final oynayıp özlemini duyduğumuz 2.Lig'e ve ardından üst liglere doğru planlamalar ile çıkmalıyız. Bu şehir bunu fazlasıyla hak ediyor.

Osman hocanın Play-Off tecrübesi bizim için büyük avantaj. Bu avantajı kullanmalıyız. Kullandığımız takdirde şampiyonluk gelecektir. Ve futbol bilgisi bu kadar üst düzey bir teknik heyet ile uzun vadeli antlaşma yapılmalıdır. 

Oturmuş ve seri yakalamış kadromuzla eğer bir hakem faciası olmazsa 2.Lig kapısını aralayabiliriz. Büyükşehir Belediye Başkanıyla, Milletvekilleriyle, kulüp başkanı ve yönetimiyle, iş adamlarıyla  en önemlisi Sakarya şehri ve şehrin sahibi Tatangalar ile bütünleşip bunu gerçekleştirecek gücümüz var. Artık kenetlenme vakti haydi Sakarya gösterelim Şanlı Sakaryaspor'u!

 

YORUM EKLE