22 yaşındaki engelli kız için korkunç iddia!

Sakarya’ya taşınan aile, kızlarının tecavüze uğradığını altı ay sonra öğrendi. Engelli kızlarının tecavüze uğradığını hamileliği ortaya çıkınca öğrenen aile ile alakalı olarak savcılık soruşturma başlattı.

22 yaşındaki engelli kız için korkunç iddia!

sakaryayenihaber.com –

Edinilen bilgiye göre korkunç iddia, Kastamonu’da yaşandı. Haberlisin.com'un haberine göre; fiziksel engelli 21 yaşındaki K.K isimli kıza evlenme vaadinde bulunan 40 yaşlarındaki İ.T, iddiaya göre kıza defalarca tecavüzde bulundu. Kızlarının 6 aylık hamile olmasıyla gerçek ortaya çıkınca, aile Kastamonu’dan Sakarya’nın Kocaali ilçesine taşındı.

Engelli kız, 12 Eylül Cuma günü Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde doğum yaptı. Dünyaya gelen kız çocuğunun Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından koruma altına alındığı öğrenildi. Konuyla ilgili olarak da Kocaali Savcılığı tarafından soruşturma başlattı.

Baba M.K’nın, verdiği ifadede, engelli kızlarına İ.T’nin tecavüz ettiğini ve ardından kızlarıyla dini nikah kıydıklarını belirtti. Doğum sonrası ifade veren engelli kız K.K. ise ortada tecavüz olmadığını, kendi rızasıyla birlikte olduğunu söylediği öğrenildi.

İ.T’nin kardeşlerince darp edildiğini de söyleyen engelli kız, bu nedenle Kocaali’deki ailesinin yanına kaçtığını söyledi. İfade sırasında hazır bulunan görevli doktor ise ifadede tutarsızlık olduğuna dikkat çekti. İddialar üzerine dosyanın Kastamonu’ya gönderileceği ve dünyaya gelen çocuğun kime ait olduğunu öğrenmek için İ.T’ye DNA testi yapılacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 11:11
banner3
YORUM EKLE