3,5 ay sonra yine olay! Bu kez damat tutuklandı!

Hendek'te Temmuz ayının sonunda, yol ortasında tabanca çektiği eski kayınpederi tarafından vurulan damat; cezaevinden tahliye olan eski kayınpederini tehdit ettiği için tutuklandı

3,5 ay sonra yine olay! Bu kez damat tutuklandı!

31 Temmuz günü Hendek'te K. K. isimli şahıs telefonla eski kayınpederi N.G'yi vurmakla tehdit etmiş, Osman Yılmaz Caddesi üzerinde eski kayınpeder ve K. K. karşı karşıya gelmişti. K. K. silahını çıkarıp kayınpederine ateş etmek istediği sırada silahı tutukluluk yapınca, eski kayınpeder ise yanında bulunan silahı çıkarıp eski damadının ayaklarına ateş etmişti. K. K. sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılırken, N.Gise tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.
MERMİ BIRAKTI
2,5 ay cezaevinde yatan eski kayınpeder tahliye oldu. Geçtiğimiz günlerde K. K. isimli şahıs Cumhuriyet Meydanında bulunan bir kahveye giderek 7 adet tabanca mermisi bırakarak, eski kayınpederi ve arkadaşlarını ölümle tehdit etti.
EVİ KURŞUNLADI
Kahvehaneden ayrılan K. K. daha sonra Dereboğazı Mahallesi’nde eski Kayınpederinin arkadaşı olan O.Y. isimli şahsın evine giderek silahla 7 el ateş edip kayıplara karıştı. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri kaçak K. K.’yi yakalayarak gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan K. K. adliyeye sevk edildi. Şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

MEHMET KAVİS

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2019, 10:47
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER